celadna_nadhledProjekt 55 jamek, který si klade za cíl propagaci jedinečné golfové destinace umístěné v podhůří Beskyd, vstupuje do druhého roku svého působení. Od začátku roku 2012 vystupují tři subjekty sdružené v tomto projektu pod společným názvem Čeladná – Ostravice Golf Destination. Jedná se konkrétně o Prosper Golf Resort Čeladná (na prvním snímku), Golfové hřiště Ostravice s Green Inn Golf Hotelem (na druhém snímku) a designový Miura Hotel**** (na třetím snímku), který byl nově otevřen v roce 2011 a je umístěn přímo u jamky číslo 7 na hřišti The New Course na Čeladné.

 

OstraviceVe svém startovním roce se projekt zaměřil na propagaci destinace mezi tuzemskou a slovenskou golfovou klientelou. Po dobré zkušenosti z loňského roku si i v roce 2012 mohou golfisté zakoupit golfové produkty s pobytem, propagující služby těchto třech subjektů. „Hráči ocenili a oceňují společnou nabídku produktů s možností hry na třech mistrovských hřištích umístěných v jedné lokalitě, s nabídkou vysokého standardu ubytování,“ prozradila manažerka projektu 55 jamek Markéta Chlebová.

V roce 2012 dochází k rozšíření projektu, kdy zůstává zaměření na tuzemský trh a na Slovensko a zároveň projekt cílí na golfovou turistiku ze Skandinávie, Beneluxu a Velké Británie. „Všechny tři subjekty si dobře uvědomují, že v dlouhodobém horizontu potřebují pro úspěšné fungování vytvořit stabilní podíl zahraničních návštěvníků. Při současném poměru golfistů a golfových hřišť v České republice jde zcela jistě o krok správným směrem,“ uvedla Chlebová.

 

MiuraNa rozdíl od ostatních golfových hřišť v České republice, která také lákají golfisty ze zahraničí, se projekt 55 jamek vydal v oblasti marketingu a obchodu směrem přímého zastoupení v cílových zemích. „V tuto chvíli máme obchodní zástupce ve Skandinávii, Anglii, v Polsku a na Slovensku. Jedná se o zkušené pracovníky na poli golfové turistiky. Například pan Harry Thomson, náš současný zástupce ve Skandinávii působil na pozici Golf Director v tureckém Beleku a stál u zrodu objevování této golfové destinace. Stále ještě vybíráme vhodné kandidáty na tuto pozici v Belgii, Holandsku a Německu.“

Plány projektu míří až k využití letiště v Ostravě – Mošnov pro golfové charterové lety do cílových destinací. „Nejsme ale megalomani a budujeme projekt krok za krokem. Pokud bychom se do tohoto stavu dostali v horizontu sezóny 2014, bude to důvod k oslavě,“ sdělila na závěr manažerka projektu Markéta Chlebová.


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
100 Kč,-

Nejnovější edice nejdéle a nepřetržitě vycházejícího průvodce po českých golfových hřištích je opět k dispozici. ...