Mnich-losPřestože má turnajová série pro předplatitele, čtenáře a příznivce časopisu Golf po turnaji Swiss Life Select Mnich Open, který se odehrál ve středu 26. června, za sebou teprve první třetinu, registruje ve svých výsledcích již téměř tři stovky hráčů, z nichž 24 již stačilo odehrát minimálně tři započítávané výsledky. Průběžnému pořadí vévodí součtem 98,82 Stanislav Paluda, šanci zahrát si o první cenu (týdenní pronájem vily ve Španělsku až pro 6 osob) budou mít všichni, kteří vstoupí do slavkovského finále s alespoň třemi odehranými turnaji a minimem 90 bodů.

Zpět ale k turnaji Swiss Life Select Mnich Open, kterým si v pekelném vedru prošla šedesátka hráčů. Soutěžilo se ve dvou hendikepových kategoriích a ve hře byl i žolík za Nearest to Pin, kterého si výkonem 144 cm zasloužil Mirek Steklík.

Nejenom vítězové pak ocenili servis hlavního partnera, společnosti Swiss Life Select, který zajistil hráčů na desítce zajímavou občerstvovací stanici, na níž Vinselect Michlovský představil svou novinku na trhu vín – víno bez alkoholu. A nepřehlédnutelná byla i plejáda losovaných cen (viz ilustrační foto, na kterém se losování ujaly Iva Kykrychová a Lucie Vančurová, zástupkyně společnosti Swiss Life Select). A kdo že to 26. června 2017 na Mnichu vyhrál?

Mnich-ogs-1Hendikepové kategorii 0 – 18 dominovali HOTMAR Stanislav (41 bodů), LEICMAN Petr (39 bodů) a PARTL Roman (38 bodů)

 

 

 

 

Mnich-ogs-2Hendikepovou kategorii 18,1 – 54 ovládli ŠENKEŘÍKOVÁ Hana (47 bodů), BOHÁČKOVÁ Lucie (44 bodů) a SOBOTKA Zdeněk (42 bodů)

 

 Výsledky turnaje Swiss Life Select Mnich Open s časopisem Golf ZDE

Průběžný žebříček OGS k 30. 6. 2017 ZDE


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
100 Kč,-

Nejnovější edice nejdéle a nepřetržitě vycházejícího průvodce po českých golfových hřištích je opět k dispozici. ...