ogs-korenec-nearesty-750V pořadí pátý turnaj série pro předplatitele, čtenáře a příznivce časopisu Golf se odehrál ve středu 17. května na Kořenci. Kvůli špatné predikci počasí se z něj postupně odhlásila většina přihlášených, a tak drobné mrholení, chlad a vítr, prostě vydařené skotské léto - stejně tak jako nevídaně zelený, homogenní a šťavnatý Kořenec - si nakonec užívalo jen šestadvacet opravdových golfistů. Tím nejlepším z nich se stal Ivo Pavelka. Na snímku výherci obou „nearestů": Jaroslav Smékal (vlevo) a Ota Hřebíček..

ogs-korenec-k1-250Nejlepší hráči kategorie 0 – 54
1. PAVELKA Ivo, GCSVR, 34 st. bodů (vlevo)
2. HERMANN Aleš, MTHGC, 33 st. bodů
3. PUSTELNÍK, SGCOS, 32 st. bodů (vpravo)

Kompletní turnajové výsledky:
https://www.cgf.cz/cz/turnaje/turnaje-vyhledavani/turnaj/vysledkova-listina?id=732138614

 

ogs-korenec-nearesty-250V soutěží Nearest to Pin by Inca Collagen si s výzvou nejlépe poradili Jaroslav Smékal (vlevo) a Ota Hřebíček.

 

 

 


Zaplňovat se začal už i průběžný žebříček, do kterého se hráčům započítává pětice nejlepších výsledků daná součtem netto a brutto stablefordových bodů a kterému po Kořenci vévodí se 253 body Aleš Hermann.

Průběžný žebříček OGS 2023
https://www.cgf.cz/cz/sportovni-golf/zebricky?matchId=800040073

Více o Inca Collagen
https://www.incacollagen.cz/

Více o OREA
https://www.orea.cz/


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
350 Kč,-

Zahájen prodej voucherů 1fee2hráči na sezonu 2024, které umožňují na vybraných hřištích ve vymezeném čase po uhrazení jednoho fee hru dvěma hráčům. S ...