Kaskada-eohtVítězství v obou kategoriích 6. ročníku European Olympic Hopes Trophy, které se odehrálo na Kaskádě 18. - 20. dubna, si vybojovala německá družstva, české výběry obsadily stříbrné pozice.

Závěrečný slunečný den jen podtrhnul nádherný golfový týden, který prožilo jedenáct výběrů hráčů do 16 let v brněnském Golfovém areálu Kaskáda. „Počasí nám to vrátilo za loňský rok a hřiště bylo skvěle připravené, jak je zde už tradicí," připomněl ředitel turnaje Luboš Klikar mimo jiné sněhový ráz loňské soutěže na stejném místě.

A stejně jako před rokem i letošní šestý ročník středoevropské týmové soutěže potvrdil, že golfové mládí v sousedních zemích se stále více vyrovnává. „O konečné pořadí se bojovalo do posledních puttů, nakonec rozhodovaly vzájemné zápasy," okomentoval Klikar letošní soutěž, kterou ovládly německé výběry, domácím zůstaly stříbrné medaile.

Slavnostního vyhlášení se ujali prezident Slovenské golfové asociace Tomáš Stoklasa, majitel domácího hřiště Vladimír Plašil a prezident ČGF Zdeněk Kodejš. „Děkuji Kaskádě za podporu juniorského golfu. Stav hřiště byl jako uprostřed léta, týmy si pochvalovaly služby zdejšího areálu a výkony odpovídaly výborným podmínkám pro hru. Soutěž byla napínavá do posledního utkání," poděkoval Kodejš jak hostitelům, tak všem zúčastněným za skvělý golfový týden.

Převzato ze serveru cgf.cz; kompletní zpravodajství včetně fotogalerie ZDE
https://www.cgf.cz/cz/pro-media/pro-media/aktuality/675-triumf-nemeckych-druzstev-na-eoht-dvakrat-ceske-stribro


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
100 Kč,-

Nejnovější edice nejdéle a nepřetržitě vycházejícího průvodce po českých golfových hřištích je opět k dispozici. ...