Melecka-750Česká golfistka Tereza Melecká bere z turnaje Ladies European Tour (LET) ve Švédsku konečné dvanácté místo. "Jsem nadšená, protože je to můj nejlepší výsledek v profesionální kariéře," říká Melecká, která ve Švédsku vyhrála pět tisíc euro (123 tisíc korun).

Melecká na turnaji ve Švédsku těžila také ze zkušenosti Jessicy Kordové, která si českou golfistku vybrala do týmové soutěže na turnaji ve Španělsku. "Turnaj musím hodnotit pozitivně, hrála jsem uvolněně a cítila se velmi dobře," hodnotí Melecká své vystoupení.

"Po sedmi jamkách jsem měla ve finálovém kole skóre -3, ale bohužel potom přišlo malé zaváhání a připsala jsem si kvůli rány do keře double. Naštěstí jsem ale hned na další jamce zareagovala a dala birdie," říká Melecká.

Nejlepší výsledek v profesionální kariéře navíc česká hráčka zvládla i přes zdravotní problémy. "Celý den jsem se potýkala s bolestí beder a nemohla se stoprocentně vytočit. Musela jsem počítat s tím, že budu mít kratší rány," pokračuje čtyřiadvacetiletá hráčka.

"Celkově jsem na druhé devítce zbytečně chybovala, ale naštěstí jsem jich hodně zachránila. Takže jsem moc ráda za celkové skóre -4 a nejlepší výsledek roku," dodává Melecká.

Leaderboard ZDE
https://ladieseuropeantour.com/reports-page/?tourn=2012&tclass=rnk&report=tmscores~season=2022~params=P*3ESC03~


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
100 Kč,-

Nejnovější edice nejdéle a nepřetržitě vycházejícího průvodce po českých golfových hřištích je opět k dispozici. ...