pgac-winners-750Druhý den šampionátu české PGA ve hře na rány, který se hrál 8. - 9. června ve Slavkově u Brna pod názvem Portiva Golf Trophy – Czech PGA Stroke Play Championship, zamíchal kartami výsledek -8 Michala Pospíšila, a protože na něj nedokázal odpovědět žádný z premiantů předešlého dne, vynesl mu tento úžasný výkon 133/-11 nejenom 50tisícový vítězný šek, ale i mistrovský titul za rok 2022. S odstupem dvou úderů, znamenající odměnu 26 500 Kč, bral druhé místo Stanislav Matuš, výkon jen o ránu horší, znamenající bronzovou přičku oceněnou částkou 20 500 Kč, patřil Šimonu Zachovi.

pgac-mistri-250Mistryní české PGA ve hře na rány v kategorii žen se stala s celkovým skóre 140/-4 Anna Nicole Kučerová (vlevo).

 

Šampionát, který odstartoval ve středu 8. června odstartoval ve Slavkově u Brna, tradičně zahajuje domácí sérii Czech PGA Tour. Zahrát si o titul přijelo 63 hráčů a hráček, mezi kterými nechybí ani obhájci loňského prvenství – Stanislav Matuš a Kateřina Vlašínová. První hrací den ukázalo slavkovské hřiště hráčům svoji přívětivou tvář, a tak vrchol leaderboardu obsadili Šimon Zach, Honza Cafourek a Anna Nicole Kučerová se shodným výkonem 66/-6. A protože je za nim seřazeno dalších 15 hráčů pod hranicí paru, sliboval závěrečný den napínavou podívanou.

Výsledky na serveru ČGF:
https://www.cgf.cz/cz/turnaje/turnaje-vyhledavani/turnaj/vysledkova-listina?id=682352746


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
350 Kč,-

Zahájen prodej voucherů 1fee2hráči na sezonu 2024, které umožňují na vybraných hřištích ve vymezeném čase po uhrazení jednoho fee hru dvěma hráčům. S ...