Spilkova Spanelsko„Na Španělsko mám velice pěkné pozitivní vzpomínky, a i proto jsem se na turnaj do Marbelly velice těšila. Měla jsem ho skvěle rozehraný do druhého kola 12. jamky. Tam však bohužel přišlo zaváhání, na těžké dvanátce jsem vyklepávala balón z bankru a poté jsem z ferveje zahrála míč do vody. To mě bohužel stálo skvělé umístění v turnaji," posteskla si česká profesionálka.

Klára Spilková má za sebou dvanáctý turnaj šesté sezony na LET. Open de España Femenino, se uskutečnil na hřišti Aloha Golf Club s parem 72 ran od 22. do 25. září 2016. Ve čtyřech kolech zahrála výsledky 71 (-1), 76 (+4), 76 (+4) a 71 (-1) a obsadila dělené 35. místo.

„Ani třetí den jsem výsledek nedokázala zlepšit, ale dnes jsem si nakonec zlepšila náladu a s dobrým pocitem ze hry odjíždím domů, kde se budu připravovat na můj další turnaj ve Francii," hodnotila v neděli své turnajové vystoupení.

Další turnaj Ladies European Tour je na programu ve Francii – Lacoste Ladies Open de France se hraje od 6. do 10. října na hřišti Golf de Chantaco. V roli caddyho Kláru bude doprovázet Eva Koželuhová.

Text a foto: klaraspilkova.eu


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
350 Kč,-

Zahájen prodej voucherů 1fee2hráči na sezonu 2024, které umožňují na vybraných hřištích ve vymezeném čase po uhrazení jednoho fee hru dvěma hráčům. S ...