mba banner

Lieser-il-co-250Konec debatám o tom, kdo je vlastně nejlepším českým profesionálním golfistou přinese klání Stanislava Matuše a Ondřeje Liesera (na ilustračním snímku) pod názvem Tipsport Golf Challenge – výzva o českou golfovou jedničku. Hráči se utkají na hřišti Ypsilonka u Liberce v úterý 19. května v jamkovce o 150 000 Kč a vítěz se bude moci pyšnit tím, že je u nás opravdu nejlepší.

Je nejlepším hráčem ten, kdo vyhrál anketu Golfista roku? Lieser zvítězil v zatím posledním ročníku (2019) a Matuš v tom předchozím. Matuš má aktuálně uhranou nejvyšší kartu na evropské soutěže a Lieser figuruje z českých hráčů na nejvyšším místě ve světovém žebříčku (571. místo) a na startu sezony mohl opatrně uvažovat i o olympijském startu.

Úvahy o tom, co je vlastně víc může minimálně na nějakou dobu ukončit vzájemné střetnutí na 18 jamek, kde je Stanislav Matuš v pozici vyzyvatele.

„Museli jsme zrušit plánovaný mezinárodní turnaj série Pro Golf Tour, který se měl právě v těchto dnech hrát na Ypsilonce. Přemýšleli jsme, zda dokážeme českému sportovnímu fanouškovi nabídnout něco ještě zajímavějšího a takováto výzva mezi dvěma našimi hvězdami by mohla zaujmout i širší sportovní veřejnost, nejen tu golfovou. Je nám jasné, že se nacházíme v unikátní situaci a že se příznivci sportu cítí ošizeni o svou pravidelnou dávku branek, bodů a sekund, a tak jim nabízíme to nejlepší co může být – špičkový golf hraný naplno o peníze. Věříme, že nás čeká krásný souboj" říká Pavel Krenk, šéf promotérské společnosti Česká 1, která mač pořádá.

Titulárním partnerem akce je sázková společnost Tipsport. „Zaujala nás originalita a atraktivita nápadu, vše je soustředěno na jeden souboj, rozhodne se teď a tady. Zvláště v dnešní době takové akce nejen český sport postrádá," říká Lubomír Ježek, vedoucí sponzoringu a médií Tipsportu. „Sám jsem zvědavý, koho budou naši bookmakeři favorizovat a jak sázkové kurzy nastaví. Očekávám vyrovnaný zápas."

Start Tipsport Golf Challenge – výzva o českou golfovou jedničku bude tedy v úterý 19. května v 15 hodin, diváci na místě jsou samozřejmě vítáni. Zpestřením souboje je přímý přenos pro stream Tipsport TV a pro YouTube a Facebook. Přenos budou přebírat i české sportovní kanály.
Vítěz si odnese šek na 130 000 Kč, poražený odejde s 20 000 Kč.

Text a foto: TZ, Radovan Vrátný


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
interior 2020

Přihlášení Golf NewsPoradna

Může být profík kedíkem amatéra?

Pekne pozdravujem pán Slezák. Prosím Vás môže mi na komerčnom dospeláckom turnaji robiť caddyho môj golfový tréner. N ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...