Inzerce
Golf v ČR Grand Finále PGAC: Kdo je Lee Corfield?
Inzerce

Corfield1Lee Corfield zahájil závěrečný turnaj Pilsner Urquell Czech PGA Tour 2011 na Kaskádě ve velkém stylu. Angličan vystřihl excelentních 64 ran a jednoznačně se po prvním kole ujal vedení, aby svůj náskok o den později navýšil a v sobotu svou cestu stvrdil vítězstvím.
A kde se na Kaskádě vzal? Na českých hřištích není 28letý golfista úplně neznám hráč, když se letos představil na dvou turnajích a v obou případech se prosadil mezi nejlepší. Na začátku roku skončil dvanáctý ve Mstěticích, ale v Haugschlagu už skočil do elitní desítky na 6. místo.

Letos v červenci si navíc splnil sen všech britských golfistů. Přes náročnou kvalifikaci se mu podařilo postoupit na The Open Championship, kde si mohl naplno užívat dvě kola nejstaršího turnaje světa. I když neprošel cutem, což by byl mimořádný a nečekaný úspěch, tak si odnesl za 101. místo více než 3 tisíce euro.

Nejvíce času tráví Lee v Německu na EPD Tour, odkud se snaží postoupit na vyšší úroveň. Například na posledním turnaji série ve Fuldě obsadil 3. místo, bohužel na postup do Challenge Tour to nestačilo. Celou sezonu měl sice velmi dobrou, ale na Top 5 v Order of Merit nedosáhl. Posedmé také zkoušel štěstí v kvalifikační škole na European Tour, jenže ani z Fleesensee se do další fáze neprobojoval.

Lee jako správný Angličan miluje rugby a fotbal, v němž drží palce FC Liverpool. Možná se tak bude o víkendu na Kaskádě shánět po výsledku svých fotbalových miláčků.

Zdroj: czechpgatour.cz


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Přihlášení Golf News

Poradna

Nehratelný míč u krtince v křoví

Můj míč skončil v nehratelné pozici v hustém křoví, přitom však ležel na krtinci. Mám nárok na beztrestnou úlevu?

Poradna

TaylorMade Burner vs. Cobra Fly-Z

Dobrý den, Mám dotaz na faiwayové dřevo Taylor Made Burner? Mám možnost ho výhodně koupit. Myslíte si, že je lepší ne ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...