Golf v ČR Golf Europe 2010

Více vystavovatelů, více příležitostí

GOLF EUROPE, který se koná 26.–28. září 2010 v mnichovském veletržním centru M,O,C, je přijímán s velkým nadšením. Již šest měsíců před zahájením veletrhu je o 40 % více přihlášek než v minulých letech. Akce je tedy právem považována za největší evropský veletrh golfového sportu. Obzvláště loňský návrat do prostor veletržního centra M,O,C, byl hodnocen velmi pozitivně, a to zejména pro jeho kompaktní a přehledné uspořádání. Prostory plně odpovídají potřebám, a tak získává celý podnik velmi příjemný a osobitý charakter.
Letos se zde poprvé představí dvě české značky, ENVY a TONY TREVIS, které budou prezentovat nejnovější kolekce golfového oblečení pro nadcházející sezonu. Přihlášena je rovněž česká firma Thema Trade, jež zastupuje amerického výrobce golfových holí. Pokud se rozhodnete tutu prestižní výstavu navštívit, obraťte se na www.expocs.cz , kde si můžete objednat vstupenky se slevou za Kč a zajistit ubytování.

Více o EXPO-Consult+Service


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
350 Kč,-

Zahájen prodej voucherů 1fee2hráči na sezonu 2024, které umožňují na vybraných hřištích ve vymezeném čase po uhrazení jednoho fee hru dvěma hráčům. S ...