Inzerce
Inzerce

gecco nearest 250Každý účastník Open Golf Series 2017 bude kromě hlavní ceny (zahraničního golfového pobytu od společnosti AlpinMedia) soutěžit také o jednoho z pěti rytířů, kteří budou rozdání 4. října v rámci finále ve Slavkově u Brna. A jak se bude v roce 2017 o rytíře soutěžit?

1) Na každém turnaji Open Golf Series 2017 bude na jedné vybrané 3parové jamce vypsána soutěž GECCO NEAREST a hráč (hráčka), který ji vyhraje, získá kromě věcné ceny i tzv. žolíka se zaznamenanou hodnotou výkonu (vzdáleností od jamky v cm).

2) Každý, kdo se zúčastní 4. října ve Slavkově u Brna finálového turnaje, a již před tím se zúčastnil nejméně tří jiných turnajů Open Golf Series 2017, bude mít ve slavkovském finále šanci získat jednoho z pěti rytířů.

3) Hlavní cenu – zlatostříbrného rytíře s erbem rodu pánů z Boskovic v hodnotě 20 000 Kč – získá hráč, který bude mít ve finále nejmenší součet vzdáleností od jamky ze všech čtyř slavkovských 3parových jamek s tím, že jednu z reálně zahraných vzdáleností může nahradit žolíkem, respektive hodnotou uvedenou na žolíkovi, kterého získal na některém z předcházejících turnajů Open Golf Series 2017. V případě, že hráč na některém z 3parů netrefí první ranou green (a nebude mít k dispozici žolíka), započítá se mu do soutěže delší strana greenu.

4) Další rytíře získají:
Rytíře v bílém brnění získá hráč, který bude držitelem žolíka s nejmenší vzdáleností z některého z předcházejících turnajů.
Rytíře ve fialovém brnění získá hráč (hráčka), který bude držitelem nejméně dvou žolíků z předcházejících turnajů. Pokud bude takových hráčů více, rozhoduje o držiteli rytíře vyšší počet žolíků, v případě shody pak nižší součet vzdáleností všech žolíků jednoho držitele.
Rytíře v modrém brnění získá nejlepší muž ve finále, respektive muž, který bude mít ve finále nejmenší součet vzdáleností od jamky ze všech čtyř slavkovských 3parových jamek. V případě, že hráč na některém z 3parů netrefí první ranou green, započítá se mu do soutěže delší strana greenu.
Rytíře v červeném brnění získá nejlepší žena ve finále, respektive žena, která bude mít ve finále nejmenší součet vzdáleností od jamky ze všech čtyř slavkovských 3parových jamek. V případě, že hráčka na některém z 3parů netrefí první ranou green, započítá se jí do soutěže delší strana greenu.

gecco nearest rytiri 250Partnerem soutěže GECCO NEAREST a donátorem hlavních cen je společnost vyrábějící originální českou stavebnici pro děti založené na patentovaném systému spojování. Více na gecco.cz

Open Golf Series je turnajová série pro předplatitel, čtenáře a příznivce časopisu Golf. Která se hraje napříč nejzajímavějšími golfovými resorty nejenom u nás, ale i na Slovensku, v Rakousku či Maďarsku. Více o Open Golf Series na golfinfo.cz

 

 

OGS profil 2017


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Přihlášení Golf News

Poradna

Nehratelný míč u krtince v křoví

Můj míč skončil v nehratelné pozici v hustém křoví, přitom však ležel na krtinci. Mám nárok na beztrestnou úlevu?

Poradna

TaylorMade Burner vs. Cobra Fly-Z

Dobrý den, Mám dotaz na faiwayové dřevo Taylor Made Burner? Mám možnost ho výhodně koupit. Myslíte si, že je lepší ne ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...