cgat adamNa pátém pokračování nejvyšší individuální soutěže českých amatérů, hrálo se 10.-12. srpna v Šilheřovicích, doslova zazářil Adam Studený z GC Brno, který na hřišti s parem 72 po kolech 65, 65 a 67 (celkem –19) zvítězil před druhým v pořadí s náskokem 23 úderů! „Byl to můj životní turnaj. Nejenže to tam padalo, ale když jsem se dostal do problémů, dokázal jsem se vždy zachránit," komentoval svých 19 birdie, 1 eagle a 2 bogey Adam Studený, kterého nerozhodilo ani přerušení hry kvůli bouřce nebo vytrvalý déšť na posledních jamkách třetího kola.

Kromě Adama Studeného (-19) už v Šilheřovicích v celkovém součtu žádný z hráčů či hráček CGAT nezahrál pod par hřiště. O zbývající medaile se tak v kategorii mužů podělili stříbrný Oldřich Nechanický (+4) a bronzový Jiří Korda (+5).

V kategorii žen zvítězila Kateřina Krásová (+5), druhé místo si odvezla Marie Šebestová (+8) a třetí Silvie Dittertová (+9).

Výsledky CGAT v Šilheřovicích najdete ZDE>>>

cgat muzi

 

 

 

 


Zleva: Jiří Korda, Adam Studený a Oldřich Nechanický

cgat zeny

 

 

 Zleva: Silvie Dittertová, Kateřina Krásová a Marie Šebestová

cgat sc

 

 

 


65, 65 a 67: tři skóre karty Adama Studeného

 

 


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
350 Kč,-

Zahájen prodej voucherů 1fee2hráči na sezonu 2024, které umožňují na vybraných hřištích ve vymezeném čase po uhrazení jednoho fee hru dvěma hráčům. S ...