pgac-1-250V sobotu 18. ledna se uskutečnila v Čestlicích výroční valná hromada Profesionální golfové asociace hráčů a učitelů golfu v ČR (PGAC). Během následujícího slavnostního večera pak PGAC ocenila ty nejúspěšnější za uplynulý rok a přijala do svých řad osm nových členů.

Během následujícího slavnostního večera byli vyhlášeni vítězové Order of Merit 2019 (Klára Spilková a Jan Cafourek), ocenění Profesionál roku obdržel Stanislav Matuš.

Nejlepším studentem byl vyhlášen Ondřej Žáček, trenérem roku Lukáš Pavelka. Do PGAC bylo slavnostně přijato osm členů: Apprentice – Josef Doležal, Petr Novák, Tomáš Podrabský, Jan Hejna a Václav Lébl jun. Tour Professional – Šimon Zach, Jakub Bareš a Kristýna Napoleaová.

PGAC na svém jednání hodnotila uplynulý rok v oblasti vzdělávací i sportovní, stejně jako projekt Hraj golf, změň život, který měla organizace první rok ve své správě po propůjčení od ČGF a po vyhodnocení v něm bude na základě vzájemné dohody pokračovat v dalších dvou letech.

Jedním z důležitých milníků v rámci vzdělávání je akreditace od MŠMT, která opravňuje PGAC k udělení trenéra golfu II. třídy. V průběhu loňského roku se uskutečnily čtyři rozšiřující semináře za účasti zahraničních lektorů, studium v rámci vzdělávacího systému dokončili tři studenti (Michal Kucharčík, Ondřej Žáček, David Stárek).

Zdroj: pga.cz


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
350 Kč,-

Zahájen prodej voucherů 1fee2hráči na sezonu 2024, které umožňují na vybraných hřištích ve vymezeném čase po uhrazení jednoho fee hru dvěma hráčům. S ...