1fee2hraci-2023-ilu-750Edice na rok 2023 již v distribuci, a tak pokud rádi cestujete a poznáváte nová golfová hřiště, nejste samotář, raději jak za green fee utrácíte své peníze v resortním pro shopu či restauraci, pak by pro vás mohly být vouchery 1fee2hráči ideální řešení. S nimi dokážete na více než 50 hřištích u nás, v Rakousku a na Slovensku ušetřit ve dvojici za jedinou hru až 2 000 Kč! A jak vouchery 1fee2hráči získat?

Předplatitelé časopisu Golf je dostávají jako bonus zdarma, ostatní si je mohou koupit za 490 Kč (6 kusů), respektive 690 Kč (12 kusů). Pro jednu hru na jednom hřišti potřebují dva hráči 1 voucher. Vouchery jsou přenosné jak mezi hráči, tak mezi hřišti (všechny vouchery lze uplatnit třeba na jediném hřišti).

Anebo si vouchery 1fee2hráči pořiďte úplně ZDARMA. Stačí si jen objednat nebo prodloužit předplatné časopisu Golf, jehož cena začíná na 390 Kč, a vouchery jsou vaše ještě před koncem roku!

Varianty předplatného časopisu Golf
https://www.casopisgolf.cz/vanocni-darkove-poukazy.html

Seznam hřišť akceptujících vouchery 1fee2hráči
https://www.golfinfo.cz/1fee2hraci/seznam-hrist-akceptujicich-voucher-12

Objednávka voucherů 1fee2hráči
https://www.golfinfo.cz/1fee2hraci/objednavka

Seznam turnajů Open Golf Series (OGS) 
https://www.golfinfo.cz/turnaje/open-golf-series


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
350 Kč,-

Zahájen prodej voucherů 1fee2hráči na sezonu 2024, které umožňují na vybraných hřištích ve vymezeném čase po uhrazení jednoho fee hru dvěma hráčům. S ...