Golf aktuálně Proč si ještě letos zahrát českokrumlovské hřiště?

Přijeďte si zahrát podzimní golf k nám do Českého Krumlova, protože:

– Hřiště je v TOP stavu, greeny už jsou po aerifikaci a až do konce seoóny (tj. k datu 2. 12.) hrajeme stále na letní greeny.
– Cena za vstup na hřiště je velmi výhodná – 400 Kč ve dnech po–čt, od pátku do neděle za 600 Kč, k tomu si můžete pronajmout buginu za 400 Kč/18 jamek vč. 1x horký nápoj/osobu.
– Hřiště obklopuje resort Svachovka s hotelem, lázněmi, restaurací, pivovarem, destilérkou a čokoládovnou – nestane se vám, že bychom vám nenabídli horký nápoj, vynikající oběd nebo skvělé lázně po hře, že bychom měli zavřené dveře nebo zimu při vašem pobytu – při ubytování v hotelu Svachovka si můžete objednat masáže, komentovanou prohlídku Destilérky a Pivovaru a ochutnat nové skvělé čoko pralinky a horkou čokoládu s whiskou nebo bez whisky. Hotelový bazén je nyní vyhřívaný na 27 °C., ještě teplejší vodu si užijete ve vířivce s výhledem na jamku č. 2 a Kleť.

U nás rozhodně načerpáte energii, užijete si skvělých služeb, perfektního přístupu všech zaměstnanců a partnerů a domů si odvezete spoustu chutných dárků Made in Svachovka.

Akce v termínu 28.–30.10.
Konec října bude ve znamení prázdnin pro všechny děti a studenty školou povinné – prázdniny začínají v sobotu 27. 10. a končí v úterý 30. 10. Pokud ještě nemáte na tyto dny program, chceme vás pozvat k nám. Hotel Svachovka nabízí od neděle 28. 10. do úterý 30. 10. zvýhodněné ubytování v rodinných pokojích (2 oddělené ložnice) za 2 400 Kč/noc (vč. snídaně formou bufetu, vstupu do hotelového bazénu, poplatků, parkování, platí při ubytování 2 dospělé osoby + 2 děti do 14 let).

My k tomu přidáme skvělou cenu za hru: neomezený golf pro dospělou osobu – 1 200 Kč (neděle 28. 10. až úterý 30. 10. – neomezený počet odehraných jamek za všechny 3 dny) a děti do 16 let – zdarma pokud green fee zaplatí alespoň 1 dospělá osoba, jinak 600 Kč za 3 dny neomezeného golfu – při doprovodu dospělé osoby-negolfisty). Při ubytování na pokojích se staršími dětmi (15 let a více) bude cena za rodinný pokoj 2+2 ve výši 2 800 Kč/noc.

Horká linka na zajištění ubytování: +420 774 499 812 – a my se moc na vás těšíme a slibujeme příjemné podzimní počasí!

Zdroj: GC Český Krumlov


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Přihlášení Golf NewsPoradna

První dohraný míček nebyl vytažen z jamky před dohráním dalšího

Dobrý den. Dohrál jsem míček do jamky. Nežli jsem ho stačil vyndat spoluhráč také doputoval do jamky. Oba jsme byli n ...

Poradna

Garmin Approach S 60 versus Garmin Fenix 3

Dobry den. Mate zkušenosti s golfovou aplikaci (módem) u hodinek Garmin Fenix 3? Jaky je rozdil oproti specializovany ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...