Golf aktuálně Norman navštívil Jordánsko

Golf ve stále větší míře překračuje hranice území, kde ještě zdaleka nezdomácněl. Příkladem toho je i první návštěva Grega Normana v Jordánsku, v místě, kde by mělo vyrůst golfové hřiště Ayla, pod jehož podobou jsou Greg a jeho společnost na výstavbu hřišť podepsáni. Půjde o první 18jamkové travnaté hřiště v zemi, situované nedaleko Aquaby poblíž Rudého moře. Projekt zčásti přiléhá k marině a počítá se i s výstavbou hotelů a obytných domů.


"Rozsah i kvalita tohoto projektu jsou fenomenální," nechal se slyšet jordánský ministr pro turistiku Nayef Al-Fayez. „Domnívám se, že projekt se díky svému okolí i jedinečnému designu zařadí mezi nejlepší na světě a má potenciál zviditelnit naši na zemi na golfové mapě."

Po své první návštěvě přímo na místě Norman oznámil, že v rámci první etapy výstavby by osmnáctka měla být dokončena zkraje roku 2015. Kromě toho by během této fáze měla vyrůst obytná zóna Marina Village, obchodní centrum a řada hotelových butiků.


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...