Golf aktuálně Na Kšírovce sezona nikdy nekončí!

Vážení golfoví přátelé, golfová sezona se nám chýlí ke svému konci, ale to neplatí pro Kšírovku. U nás můžete trénovat celoročně, a to nejen golf. Na novou sezonu se v našem areálu můžete připravit i po fyzické stránce.

Otevírací doba se nemění
Jak jsme pochopili, z Kšírovky se nikomu nechce odcházet dřív, než je nezbytně nutné. Hlavně proto zůstane otevírací doba na Kšírovce nezměněna. Otevřeno je každý den od 8.00 do 20.00 hod.

Večer i v chladu
Nezapomeňte na to, že Kšírovka je otevřena do 20:00 hod i díky tomu, že odpaliště i putting green jsou osvětleny a odpaliště jsou vyhřívány. U nás můžete pilovat či měnit svůj švih i v chladu a večer.

Reformer pilates studio otevřeno
Vyzkoušejte Reformer pilates a trénujte jako světoví golfisté. Tiger Woods, Rocco Mediare, Phil Mickelson, Carin Coch, Annika Sorenstan, Camilo Vilegas, Richard Beem, Butch Harmon, Betsy King, David Duval a Kelli Kuehne. Ti všichni využívají toto cvičení ke zlepšení své hry. Ale to není vše – posílíte střed těla, zlepšíte pohyblivost a koncentraci a to vše potřebujete nejen na golfu.

Simulátor od listopadu v provozu
Přítí týden již instalujeme náš golfový simulátor Foresight Sports, který nabízí ten nejneuvěřitelnější zážitek ze hry na simulátoru, jaký je dnes dosažitelný – fantastické reprodukce 18 mistrovských hřišť (mezi nimi ty světově nejproslulejší). Vychutnejte si kompletní herní a tréninkové scénáře nabízející formáty nejblíže k jamce (closest to the pin), nejdelší odpal (longest drive).
Cena za hodinu hry na simulátoru je 400 Kč. Pro naše členy a držitele ročních vstupů je cena 350 Kč za hodinu a jestliže jdete trénovat s jedním z našich profesionálních trenérů, tak vás hodina přijde na pouhých 300 Kč. Rezervace na známém čísle 605 700 717.

Vánoční večírek na Kšírovce
Věděli jste, že na Kšírovce můžete uspořádat Váš vánoční večírek. S golfem nebo bez golfu, ale v klidném prostředí, kde Vám připravíme, na co si jen vzpomenete. Vánoce se blíží a volné termíny se pomalu zaplňují. Tak neváhejte a rezervujte si termín.

Snažíme se dělat všechno proto, abyste z Kšírovky odcházeli plně spokojeni. Pokud ale budete mít jakýkoliv podnět, připomínku, nebo i stížnost, neváhejte se na nás obrátit. Mailová adresa je jednoduchá: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .
Nezbývá, než vám popřát krásný podzim a zimu spojenou samozřejmě s golfem. Těšíme se na vaši návštěvu.

Zdroj: Team Kšírovka


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Přihlášení Golf NewsPoradna

První dohraný míček nebyl vytažen z jamky před dohráním dalšího

Dobrý den. Dohrál jsem míček do jamky. Nežli jsem ho stačil vyndat spoluhráč také doputoval do jamky. Oba jsme byli n ...

Poradna

Garmin Approach S 60 versus Garmin Fenix 3

Dobry den. Mate zkušenosti s golfovou aplikaci (módem) u hodinek Garmin Fenix 3? Jaky je rozdil oproti specializovany ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...