Golf aktuálně Jan Rezka ozdobil nejlepší podzimní zápas Famagusty gólem

Rezka také potěšilo, že se v důležitém zápase mohl vytáhnout před zraky svých kamarádů v čele s hokejistou Jaroslavem Špačkem. "Kluci si sem přijeli zahrát golf a vyšlo to parádně, že viděli i nejdůležitější zápas podzimu. Museli si to užít. Přišlo dvacet tisíc lidí, atmosféra byla fantastická," ocenil druhý nejlepší střelec kyperské ligy.

Český fotbalový reprezentant Jan Rezek o víkendu rozhodl o vítězství Famagusty 1:0 na hřišti druhého celku kyperské ligy APOELu Nikósie. Třicetiletý ofenzivní hráč měl radost, že gólem podtrhl prý nejlepší výkon ligového lídra v podzimní části soutěže. Šlágr nakonec nedohrál kvůli svalovému zranění, nemělo by ale být vážné.

"Byla to hrozně důležitá výhra. Apoel je v tabulce hned za námi a teď jsme jim odskočili na čtyři body. Navíc jsme zahráli fakt výborně, byl to náš nejlepší zápas na podzim," uvedl Rezek na webu svého agenta Ondreje Chovance.

"Celkově utkání pomohlo, že APOEL chtěl hrát fotbal, takže bylo dost šancí na obou stranách. My měli ve druhé půli dost nadějných brejkových situací, ale ani jednu jsme nedotáhli. Nakonec ten jeden gól stačil," doplnil jednadvacetinásobný reprezentant.

Svou jubilejní desátou branku v sezoně vstřelil v Nikósii už v desáté minutě razantní hlavičkou po centru z pravé strany. "Jsem rád za další trefu. Hlavně, že rozhodla o výhře," řekl Rezek.

Zápas pro něj ale skončil už ve 44. minutě. "Po jednom sprintu jsem cítil, že mě trochu píchlo ve svalu, tak jsem nechtěl nic riskovat, a proto jsem se nechal vystřídat. Minulý rok jsem měl to samé, zápas jsem dohrál a pak jsem byl zbytečně tři týdny mimo. Nemělo by to být nic vážného, ale moudřejší budu až po vyšetření," uvedl bývalý hráč Teplic, Sparty, Bohemians 1905 či Plzně.

Zdroj: ČTK


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...