Golfové noviny


TSR - find your faster
26. září 2022 V případě, že se Vám zpráva nezobrazí správně, prohlédněte si ji ZDE.
www.golfinfo.cz
Výběr aktuálních zpráv
Golfový vtip týdne: Nejlepší tip na snížení skóre

Arnold Palmer: Mám dobrý tip pro každého, kdo chce okamžitě a bez jakéhokoli tréninku zlepšit svou hru o pět ran.

Celý článek...
Marný boj mezinárodního uskupení

presiSpojené státy americké i bez přeběhlíků k LIV Golf potvrdili roli favoritů a s přehledem udrželi Presidents Cup ve své moci. Výborným výkonem se prezentoval zejména Jordan Spieth, a to jak ve dvojici s Justinem Thomasem, tak v závěrečném singlu. Na hřišti Liberty National Spieth přispěl k celkovému triumfu svých barev poměrem 17,5 ku 12,5 bodu maximálním možným ziskem pěti bodů.

Celý článek...
titleist-avx
Spilková ovládla turnaj v Irsku a předvedla nejlepší ránu turnaje

spilkova-irsko-win750Česká golfistka Klára Spilková vyhrála Irish Open v rámci Ladies European Tour. Dlouhodobě nejlepší česká hráčka zakončila čtyřdenní turnaj se skóre -14 stejně jako další dvě soupeřky. Spilková ale zvládla následující playoff nejlépe a ovládla turnaj s dotací 400 tisíc euro.

Celý článek...
Lukáš Pařenica: O penězích, které nejsou všechno

parenica-lukas-750Nejpropíranějším golfovým tématem tohoto léta je bezpochyby start kontroverzní turnajové série LIV Golf Invitational. Šňůra zaštítěná ambasadorem Gregem Normanem a dotovaná saudskoarabskými šejky přetáhla z PGA Tour nejedno slavné jméno a stala se nepříjemnou konkurencí pro dosud neohrožený svět nejprestižnější golfové túry.

Celý článek...
Chaos na poslední jamce. Homa bral vítězství po nevídaném zvratu

Homa-Willet-gett-750Golf je hra, ve které nikdo nemá nic jisté až do poslední chvíle. Všichni to víme, všichni to známe a stejně jsme všichni znovu a znovu překvapeni, když se to potvrdí. Vyprávět by o tom po minulém týdnu mohli Max Homa (vlevo) a především Danny Willett (vpravo). Závěrečná jamka Fortinet Championship totiž v nedělním finálovém kole nabídla dějový twist, za který by se nemusely stydět ani nejnapínavější hollywoodské thrillery.

Celý článek...
titleist-ts
Mistrovský titul dorostenců pro Beskydský GK

cgf-18-ropice-750Titul národních mistrů družstev dorostenců pro rok 2022 získali hráči z Beskyd, kteří až v rozehrávce porazili chlapce z Albatrossu. Po pěti zápasech finálové utkání skončilo nerozhodně 2,5:2,5 bodu. S bronzovými medailemi z posledního turnaje ČGF v této sezóně odjížděli hráči z GC Brno.

Celý článek...
OGS 2022: V Kravařích se nejlépe dařilo Petru Vontorkovi a Marku Matoušovi

ogs-kravare-k1-750V pořadí dvacátý turnaj Open Golf Series 2022, turnajové série pro předplatitele, čtenáře a příznivce časopisu Golf, se odehrál ve středu 21. září v Kravařích. Na perfektně připraveném hřišti rozehrála souboj o poslední body základní části téměř padesátka hráčů rozdělených do dvou kategorií, ve kterých se nejlépe dařilo Petru Vontorkovi (na snímku uprostřed) a Marku Matoušovi.

Celý článek...
Sergio García: Jak vyzrát na přesnost

pres garRory, DJ nebo já při hře drajvrem stíráme míček z povrchu, atakujeme ho pod mělkým úhlem, což je pro přesnost důležité. Nejsnáze toho docílíte tak, že hlavu v impaktu udržíte za míčkem. U odpalů, u nichž přesnost hraje klíčovou roli, doporučuju také nižší natýčkování. Pomůže to kontrolovat let míče a snížit rozptyl ran.

Celý článek...
Adidas: Nemožné ignorovat

caosO čem je řeč? O limitované edici obuvi adidas CODECHAOS 22, charakteristické zcela novým designem a inovativními technologiemi. Vyzkoušejte sami, zdali tato novinka posouvá výkon v segmentu bezespajkových bot na novou úroveň. Obuv na první pohled zaujme siluetou a podrážkou, a to jak její podobou, tak barvou. Primární je nicméně funkce – poskytuje lepší oporu během švihu a větší spojení se zemí. S tím souvisí i tzv. TWISTGRIP technologie, kterou nově rozšířili napříč patou, přední částí chodidla i po stranách.

Celý článek...
Hrajte letos na Ypsilonce už jen grátis

ypsilon-akce-750Golfu není nikdy dost a na Ypsilonce o to víc. Hřiště je ve skvělé kondici a každý má nyní možnost hrát do konce sezóny 2022 úplně ZDARMA. Ypsilon Golf Resort Liberec, stříbrné „Golf Digest – Hřiště roku 2021", si pro všechny golfisty připravilo neodolatelnou akční nabídku.

Celý článek...
Rakouský Murhof aneb Golfové universum

Rak-Murhof-750U nás se o rakouském golfovém obru Murhof Gruppe zase tak často nemluví. V Rakousku padne jméno tohoto uskupení, jen se s někým zapovídáte o golfu. Rychle rostoucí království, skoro golfový vesmír: 23 sdružených hřišť a osm dalších partnerských, tři hotely, organizace velkých turnajů...

Celý článek...
Rostislav Petschenko: Golfu dám ještě šanci

Gartal Petchenko 750Déle než dekádu se Rostislav Petchenko věnuje developmentu a skupině GARTAL, kterou spoluvlastní a která již postavila stovky bytů. V golfu zatím její šéf žádnou historii nemá, nechává si ho, „až mu bude o pár let víc". Ale k zeleni, s níž je tento sport nerozlučně spojen, ho to jednoznačně táhne. A na projektech skupiny GARTAL je to vidět.

Celý článek...
regulus-tepelná čerpadla
Další zprávy
Golf aktuálně
DP World Tour: Ve Francii loupil Ital
Televize se prý přetahují o LIV Golf, tvrdí Norman. Amazon a Apple ale zájem nemají
Na Ryder Cup do Říma? Lístky na příští rok jsou už v prodeji
Rahm k LIV? Španělský golfista se poplašným zprávám vysmál
DeChambeaua „zranila" páska, za reakci sklidil na sítích posměšky
Typický Lefty. Mickelson musel zase jednou odpalovat z asfaltu
Nelly Korda (zatím) propásla šanci stát se opět světovou jedničkou
Spilková po deseti letech opět v Irsku
Zase Hideki, posteskl si korejský golfista. Lidé si ho pletou s vítězem Masters
Jsme s tebou. Elitní golfisté podpořili novináře, který bojuje s rakovinou
Golfová hřiště ČR
Začni s golfem s opravdovými profesionály
Ochutnejte golf v Líšnici
Ubytování a neomezený golf na Mnichu
Hrajte letos na Ypsilonce už jen grátis
Skvělý golf i gastronomie na Čertově břemeni
Aktuální číslo časopisu Golf
Aktualní číslo časopisu Golf
Vše o Golfu
a projektech:
Dárkové předplatné
1fee2hráči
Firemní pohár
NFLG
Financial Masters
Hole-in-One klub
Turnaje
Orea
rg-2022
golfinfo.cz Golf v ČR Golf ve světě Golfová hřiště ČR Cesty za Golfem Golfová výbava Jak hrát golf
Golf News - elektronický týdeník golfového portálu www.golfinfo.cz © Copyright 2007 - 2022 Golf - CCB, spol. s r. o.
Pokud si již dále nepřejete, abychom vám zprávy nadále zasílali, můžete se odhlásit , nebo nás prosím kontaktujte.
Technická realizace: Webservis © 2022 CCB, spol. s r.o.
Inzerce Ediční plán a ceník inzerce 2020