TomTom
Golfová hřiště

Kravare il vlajkaOsmadvacetiletý Jakub Martiník si v golfovém areálu v Kravařích prošel postupně snad všemi profesemi, které zde existují. Dnes pracuje v resortu již třetím rokem ve vedoucí manažerské funkci, kdo jiný by nás tak měl provést historií, současností i vizemi budoucnosti zdejšího golfového areálu. Zda to byla správná volba, to už posuďte sami.

Celý článek...

Golfovy obchod

nebeskarybna2Je prototypem veřejného hřiště, po kterých stále tolik volá jak negolfová veřejnost, tak i Česká golfová federace. Hřiště bylo otevřeno v roce 2011. V roce 2014 proběhlo normování dle standardů ČGF. Hřiště par 28, je vhodné hlavně pro krátkou a přesnou hru. 9 jamek je rozloženo kolem penzionu, kde najdete i zázemí klubu a kolem kostela sv. Filipa a Jakuba. Svou délkou sice asi sportovní "ranaře" před výzvu nepostaví, ale díky menším greenům vyžaduje přesné a precizní rány.

Celý článek...

hradec2Hřiště je výjimečné svou polohou přímo ve městě a přesto je obklopeno přírodou ze všech stran. Při pohledu na blízké lesy Vás ani nenapadne, že se nacházíte 10 minut autem z centra Hradce Králové.

Celý článek...

grilování 01Ve Mstěticích se v poslední době hned dvakrát podařilo golfistům zahrát hole-in-one. Mimořádné rány se povedly Ladislavu Koukalovi na jamce č. 12 a Martinu Tunysovi na jamce č. 16. Vedení GC Mstětice na to reaguje odměnami, které by měly motivovat další následovníky.

Celý článek...

Hluboka Titanic-Golf-OpenGolfový klub Hluboká nad Vltavou si Vás dovoluje pozvat na 3. ročník turnaje Titanic Golf Open, který se koná v sobotu 09. 07. 2016.

Celý článek...

Strana 1 z 193

Začátek
Předchozí
1

Aktuální počasí

Dnešní datum 02.07.2016

Svátek slaví Patricie

More on Weather

25 °C

Brno

Jasno

Vlhkost: 69 %

Vítr: 2 km/h (E)

More on Weather
17 °C
13/18 °C
Zítra
More on Weather
19 °C
9/20 °C
Pozítří
More on Weather
20 °C
12/20 °C
Popozítří

Přihlášení Golf News

Poradna

Pohnutí míčkem hráběmi

Můj míček ležel v bankru, když jsem k němu šel, vzal jsem si již i hrábě, kterými jsem při jejich odkládání míčkem om ...

Poradna

Tip na kompletní nové golfové vybavení

Dobrý den, rád bych dostal tip na kompletní nové golfové vybavení(tj. sada holí,bag a vozík). Současné je staré a nev ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
3500 Kč,-

Hybrid Callaway XR 2015 č. 3 (19°) je vhodný pro všechny mírně pokročilé i zkušenější golfistky. Osazen je dámským shaftem. Usnadňuje vyslání míče do ...