TomTom
Golfová hřiště

hole in one 1Poslední srpnový týden se na slapském hřišti opravdu urodilo. Dva dny po sobě tady hned dva hráči zahráli obtížnou jamku č. 13 na jediný úder! První hole in one přinesl turnaj ze série seniorských kol TT a TB senior golf tour a šťastným oslavencem byl dvaašedesátiletý Miroslav Čížek s HCP 20,6. Stejný výkon zopakoval den poté v rámci turnaje Men Tour teprve dvacetiletý single hráč s HCP 6,2 pan Jan Hejna.

Celý článek...

Golfovy obchod

Grosshof dvereMilí příznivci GC Grosshof, doufáme, že jste si užili dovolených a nyní jste již plně připraveni na pokračování letošní golfové sezony. Rádi bychom vás pozvali na dvě akce, které se v našem areálu konají už tento víkend. V sobotu 27. 8. to bude další ročník Knedlíkového turnaje, v neděli 28. 8. pak pořádáme druhý letošní Den otevřených dveří.

Celý článek...

Slapy vinoOd konce srpna až do konce celé letošní sezony můžete hrát ve všech turnajích, které vypisuje GCSVJ (například Tour. Sv. Jana, Páteční HCP den nebo i Mistrovství klubu GCSVJ a další...), o výborné Pinot Noir na všech tříparech na hřišti, tedy na jamkách č. 2, 4, 8, 13 a 16. Hrajeme o láhev špičkového vína z řady Premiér z produkce Vinselekt Michlovský!

Celý článek...

Slapy kolinkoTour sv. Jana pokračuje 11. září, kdy se bude servírovat i glazované kolínko. Tímto zveme všechny milovníky dobrého jídla na další kolo tradiční meníčkové tour na Slapech.

Celý článek...

Mstetice akademieAkademie nabízí zájemcům od 5 do 18 let možnost skupinové výuky pro začínající i pokročilé hráče. Golfové tréninky, jejichž součástí je i hra a výuka na hřišti, budou ve Mstěticích probíhat od 5. září každý všední den kromě pátku v době od 16:30 do 18 hodin a kondiční cvičení od 18:00 do 19:00 hodin.

Celý článek...

Strana 1 z 199

Začátek
Předchozí
1

Aktuální počasí

Dnešní datum 27.08.2016

Svátek slaví Otakar

More on Weather

21 °C

Brno

Jasno

Vlhkost: 60 %

Vítr: 3 km/h (E)

More on Weather
25 °C
14/28 °C
Zítra
More on Weather
26 °C
16/26 °C
Pozítří
More on Weather
19 °C
13/20 °C
Popozítří

Přihlášení Golf News

Poradna

Bodování turnajové serie časopisu Golf

DOBRY VEČER KDE HLEDAT BODOVÁNÍ SERIE TURNAJU ČASOPISU GOLF DÍKY

Poradna

Tip na kompletní nové golfové vybavení

Dobrý den, rád bych dostal tip na kompletní nové golfové vybavení(tj. sada holí,bag a vozík). Současné je staré a nev ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
3500 Kč,-

Hybrid Callaway XR 2015 č. 3 (19°) je vhodný pro všechny mírně pokročilé i zkušenější golfistky. Osazen je dámským shaftem. Usnadňuje vyslání míče do ...