TomTom
Golfová hřiště

Lieser MsteticeGC Mstětice připravuje pro zájemce jedinečnou možnost, jak si zlepšit herní dovednosti. Skupinové tréninky s Ondřejem Lieserem. Ondřej vstoupil mezi profesionály v roce 2012 s handicapem +3,6 a ve stejném roce se stal Mistrem ČR ve hře na jamky. Pětadvacetiletý golfista je držitelem rekordů několika hřišť a mimo jiné také účastníkem European Tour na Čeladné.

Celý článek...

Golfovy obchod

Golfpassy2016-250Aktuálně jsou k dispozici dvě verze: Jihomoravská (Kaskáda, Austerlitz, Kořenec) a Západočeská (Karlovy Vary, Františkovy Lázně, Sokolov)
Každý golfpass obsahuje celkem 4 poukazy na hru na 18 jamek. 3 poukazy se mohou použít pouze na jednom předem definovaném hřišti, čtvrtý poukaz pak lze využít na kterémkoli ze tří hřišť uvedených na golfpassu. Golfpass je přenosný, může ho využívat více lidí společně, a to i současně v jednom okamžiku na jednom hřišti.

Celý článek...

Hluboka.juniorcampO víkendu 8. - 10. 7. 2016 proběhl Junior Golf Kemp, kterého se účastnilo patnáct dětí. Děti stanovaly společně s trenéry a některými rodiči v blízkosti klubovny Golf Resortu Hluboká. První večer společně opékaly špekáčky a užívaly si první večer kempu.

Celý článek...

Titanicfb-86V sobotu 9.7.2016 se v Golf Resortu Hluboká konal III. ročník oblíbeného turnaje Titanic Golf Open, který se nesl v duchu námořnických pruhů a typický vyhlášením výsledků na parníku. Tohoto specifického turnaje se zúčastnilo 80 hráčů.
Hráči přišli ve většině v proužkovaném outfitu. Před akreditací každý účastník obdržel welcome drink v podobě Prosecca a nesměl chybět ani námořnický nápoj – rum Božkov, který do turnaje věnovala společnost Stock. Připravena byla i bohatá snídaně na terase. V 10:00 hodin proběhlo slavnostní zahájení turnaje, kterého se ujal ředitel Golf Resortu Hluboká pan Antonín Loužek.

Celý článek...

Kaskada bydleniPokud letos zvažujete dovolenou v tuzemsku, rádi bychom vás pozvali do našeho Golf Resortu Kaskáda. Víme, jak je těžké během léta na poslední chvíli najít volné ubytování. U nás se snažíme vyjít návštěvníkům vstříc a připravit jim pokoj dle požadavků na krátké či delší pobyty, v týdnu i o víkendu. Nabízíme ubytování v krásném prostředí, pouze 15 km od Brna.

Celý článek...

Strana 1 z 195

Začátek
Předchozí
1

Aktuální počasí

Dnešní datum 24.07.2016

Svátek slaví Kristýna

More on Weather

20 °C

Brno

Jasno

Vlhkost: 56 %

Vítr: 3 km/h (NE)

More on Weather
20 °C
17/21 °C
Zítra
More on Weather
24 °C
15/25 °C
Pozítří
More on Weather
26 °C
18/27 °C
Popozítří

Přihlášení Golf News

Poradna

Míč ve vodní překážce, hráči brání v úderu červený kolík

Míč spadne do vodní podélné překážky, je ale hratelný. Ve hře ovšem brání červený kolík. Je možno v případě hry z vod ...

Poradna

Tip na kompletní nové golfové vybavení

Dobrý den, rád bych dostal tip na kompletní nové golfové vybavení(tj. sada holí,bag a vozík). Současné je staré a nev ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
3500 Kč,-

Hybrid Callaway XR 2015 č. 3 (19°) je vhodný pro všechny mírně pokročilé i zkušenější golfistky. Osazen je dámským shaftem. Usnadňuje vyslání míče do ...