Golfové noviny


02. května 2022 V případě, že se Vám zpráva nezobrazí správně, prohlédněte si ji ZDE.
www.golfinfo.cz
Výběr aktuálních zpráv
Golfový výrok: Kdy pociťujete stres?

Stres zažíváte, když hrajete jamku o pět dolarů...

Celý článek...
PGA Tour: Rahmův sedmý triumf

Jo RaPro svůj sedmý titul na PGA Tour si Jon Rahm vyjel do Mexika na Mexico Open at Vidanta. Cekově zahrál sedmnáct úderů pod par, což stačilo na to, aby o jednu ránu odrazil útok Brandona Wu a Tony Finaua, kteří ve finále zahráli shodně -8. O jednu ránu za Španělem zaostal i jeho parťák z finálového flightu Kurt Kitayama. Rozhodující birdie, kterým se osamostatnil včele, přidal Rahm na pětiparové čtrnáctce a ve zbývajícím průběhu kola si udržoval náskok.

Celý článek...
Norman hlásí patnáct hráčů z elitní stovky. Jména prozradí v květnu

norman-greg-750Jako správný reklamní agent dávkuje Greg Norman informace o chystané nové golfové superlize. Právě bývalý skvělý australský hráč je ambasadorem plánované túry finančně podporované saudskoarabskými investory, a začátkem týdne přišel s dalším oznámením. Pravda, opět poněkud nekonkrétním. Norman totiž v podstatě zopakoval, že pro šňůru pojmenovanou LIV Golf Invitational prý získal celkem patnáct hráčů z elitní světové stovky. Chcete slyšet konkrétní jména? Počkejte si ještě pár týdnů. Právě za měsíc, přesněji 27. května, je míní šéf konkurenční ligy odtajnit. Nicméně, informace plynou také odjinud, a pár hráčů už golfový svět s kontroverzním podnikem začíná vážně spojovat.

Celý článek...
Dům snů na golfu? Teď se soudí s klubem o 5 milionů dolarů

ilu paragrafy-750-ingBydlet v domě na golfovém hřišti je pro někoho naplněným snem, pro jiného se může proměnit v noční můru. Ta druhá možnost je případem rodiny Tenczarových bydlících v domě u fairwaye jamky č. 15 v Indian Pond Country Clubu v Massachusetts. I proto se s klubem soudí o náhradu škod způsobenou „zatoulanými" míčky. A nejde o malé peníze – ve hře je téměř pět milionů dolarů. Když se na jaře 2017 Erik a Athina Tenczarovi přestěhovali do svého nového domu u hřiště Indian Pond Country Clubu, měli pocit, že je to jejich dům snů. Co by se asi tak mohlo pokazit?

Celý článek...
OGS 2022: Ve Mstěticích zahráli nejlépe Cyril Voráček a Richard Drešer

ogs-mstetice-k1-750V pořadí druhý turnaj Open Golf Series 2022, turnajové série časopisu Golf, zavítal ve středu 27. dubna do golfového resortu ve Mstěticích. V rámci turnaje si dokonale připravené hřiště a vyhlášený catering přijelo užít více než šedesát hráčů, rozdělených do dvou výkonnostních skupin. První z nich dominoval Cyril Voráček, té druhé Richard Drešer.

Celý článek...
Maria Stilerová: Jsem typický rekreační hráč

Stilerova-750Jejíma rukama prochází každoročně desítky milionů korun. Samozřejmě obrazně řečeno. Řeč je o penězích v rozpočtu České golfové federace, které má, lidově řečeno, pod palcem Maria Stilerová. Hospodářka a jediná dáma v devítičlenném výkonném výboru ČGF. Loni byla zvolena už na třetí volební období, ale v českém golfu se pohybuje mnohem, mnohem déle. Jak sama říká, uvedl ji do něj bývalý prezident a jedna z největších osobností golfu v českých zemích Hanuš Goldscheider.

Celý článek...
Bulharská BlackSeaRama aneb Golf s doteky Garyho Playera

BSR ilustrace 750Nekonečné výhledy na Černé moře z dvousetmetrové výšky, jedinečná panoramata zachycující oblast od mysu Kaliakra až po mys Galata. A do téhle rozeklané krajiny bičované tu a tam pěknými poryvy větrů zasadil Gary Player další ze svých skvostů – první mistrovské hřiště v Bulharsku – osmnáctku s názvem BlackSeaRama.

Celý článek...
Zkuste golfovou ochutnávku v Beřovicích

Berovice-ilu-750Láká vás golf, ale nevíte jak začít? Vyzkoušejte golf v golfové ochutnávce Golf Clubu Beřovice. Ve třech lekcích s golfovým trenérem proniknete do základních tajů golfové hry, seznámíte se s historií golfu, základními pravidly, etiketou a naučíte se základy hry. Jedna lekce trvá 50 minut a za tři lekce zaplatí jedna osoba 1990 korun, dvě osoby 2750 Kč a 3 až 4 osoby pak 3500 korun. V ceně je vstup na tréninkové plochy, vstup na osmnáctijamkové i akademické hřiště v rámci lekcí, neomezené množství tréninkových míčků v rámci lekce a zapůjčení golfového vybavení.

Celý článek...
Na Kácově vypsali kemp pro malé sportovce

Kacov-club1-750Uskuteční se 18. - 22. července a garantuje individuální přístup, velkou škálu sportovních aktivit a především spoustu legrace a zážitků pod profesionálním vedením v Panorama Golf Resortu. V ceně 4 490 Kč je zahrnuto celodenní stravování, pitný režim, zapůjčení sportovního vybavení a závěrečný golfový a sportovní turnaj o ceny.

Celý článek...
Květnové akce na Kaskádě aneb Ušetřete až 5 200 Kč!

Kaskada-il2-750Pobytový balíček SUPERGOLF za 3 900 Kč zahrnuje 1x noc na dvoulůžkovém pokoji typu Standard a 2x green fee na 18 jamek na 27jamkovém hřišti Kaskáda na osobu (celkem 4x green fee). Ušetříte tak až 5 200 Kč a navíc si můžete zakoupit buggy za zvýhodněnou cenu.

Celý článek...
Příměstský golfový tábor

KurzHledáte pro děti program na prázdniny? Pokud ano, pak je možná právě pro vás příměstský golfový tábor pořádaný V Ekocentru Čapí hnízdo to pravé. Určitě je dětem od 7 do 14 let, pro hráče všech úrovní včetně začátečníků. Tábor proběhne ve dvou turnusech, a to 1.–5. srpna a 15.–19. srpna. Vedle golfu se můžete těšit na další hry a tvořivé aktivity. Cena turnusu činí 6.000 Kč/dítě a zahrnuje výuku golfu, zapůjčení vybavení, stravu, pitný režim, materiál na tvoření, pojištění a péči o dítě.

Celý článek...
Beroun je i letos domovem Czech Open

Beroun-750Golfové turnaje Czech Open našly svůj domov i letos v Berouně. Hřiště Royal Beroun Golf Clubu totiž hostí nejprve od 24. do 26. června turnaj Tipsport Czech Ladies Open v rámci první evropské ligy Ladies European Tour a poté se v termínu 11. až 14. srpna odehraje po loňské obnovené premiéře i mužské Czech Open 2022, z něhož si v loňském roce odnesl vítězství Filip Mrůzek.

Celý článek...
V Sokolově myslí na seniory

sokolov-klub-750V Golf Clubu Sokolov myslí i na aktivní seniory. I letos je pro ně připravený již 14. ročník oblíbené meziklubové soutěže seniorů golfových klubů hrajících na osmnáctijamkových hřištích v regionech Karlovarska, Plzeňska a rovněž trojice nedalekých hřišť v Německu – Lázeňská Senior Golf Tour 2022. Série čítá dvanáct turnajů plus závěrečný třináctý podnik v Sokolově, který nebude mít vliv na konečné umístění. Věkový limit pro účastníky série LSGT 2022 je 50 let pro muže i ženy.

Celý článek...
Zahrajte si osmnáctku v Kynžvartě za 1 000 korun

kynzvart-ilu2-750Osmnáct jamek v golfovém rezortu Kynžvart se otevřelo pro golfisty. Včetně letních greenů. A golfisté mohou v úvodu sezony využít speciální akci na fee na osmnáct jamek za rovných 1000 korun. Tato akce platí až do odvolání. Startovní časy jsou od 9 hodin do 16 hodin a stejné časy platí pro fungování drivingu. Každý hráč se musí před začátkem hry zaregistrovat v recepci klubu.

Celý článek...
Lymfa – čistička odpadu

koloJe zajímavé sledovat, jak tělo důmyslně pracuje. V dnešní době převládá všeobecná tendence zaměřovat pozornost na následky než na příčiny. Je to vcelku logické, požáru si člověk všimne spíš než nevinně tvářícího se doutnajícího uhlíku. Pozitivní na tom je, že máme možnosti, jak ten blížící se požár rozpoznat, a že je stále více lidí ochotných tyto „hořlavé" situace nerozdmýchávat. Dnes se mrkneme na lymfu, takovou nenápadnou nymfu, která roztančí naše zdraví.

Celý článek...
ECCO: Víc než hra

C4Pionýři ve výrobě obuvi, včetně té golfové, odhalili své nejnovější inovace svých hybridních bot. Ty najdete pod označením ECCO GOLF BIOM C4 a slibují novou úroveň pohodlí i stylu. Za zásadní považují absolutní prodyšnost, umožňující udržet chodidlo v suchu, což jen umocňuje komfort, dále polstrování přispívající k lepší rovnováze i přenosu energie, voděodolnost a větrání obuvi.

Celý článek...


KOMERCE
Vlastní šperk od BENY

Beny parizska-750Rodinné šperkařství a hodinářství BENY nabízí v Praze už bezmála 30 let velkou škálu služeb. Zastupuje exkluzivní značky hodinek a šperků, postará se o jejich dokonalý servis a také vyrábí vlastní zlatnické skvosty podle osobitých návrhů, včetně šperků na zakázku podle přání zákazníka. Zvlášť výhodné je pro zákazníky členství v Klubu BENY.

Celý článek...
Při golfu mohou klouby také trpět, posilněte je kolagenem

Inca Ilustrace 750Člověk, který chce podávat dobrý výkon, potřebuje adekvátní výživu. Týká se to nejen stravy, ale i výživových doplňků. Ty jsou jako tečka – garantují doplnění potřebného množství těch živin a bílkovin, které z jídla nedokážete získat, nebo jich máte málo. Typickým příkladem je kolagen: víte, proč ho tak často spojují se sportem?

Celý článek...
Další zprávy
Golf aktuálně
DP World Tour: Výhru si ohlídal domácí borec
LET: Melecká ve třicítce
Mezinárodní tým pro Prezidentský pohár představil čtveřici asistentů
Max Homa čeká s ženou prvního potomka. Bude to kluk nebo holka?
Schefflera potěšila gratulace od krajana a olympijské legendy
Woods i Mickelson figurují ve startovním poli pro další dva majory
The Match 4? Bez Mickelsona, zato s kvartetem hvězdných fotbalistů
Svatba roku! Dustin Johnson do toho po devíti letech konečně praštil
Haas starší zapsal 799. start na túře. A je novým věkovým rekordmanem v cutu
Voda, voda, voda. Kisner a Brown zapsali na trojparu sněhuláka
Golfová hřiště ČR
Květnové akce na Kaskádě aneb Ušetřete až 5 200 Kč!
Zkuste golfovou ochutnávku v Beřovicích
Na Kácově vypsali kemp pro malé sportovce
Příměstský golfový tábor
Beroun je i letos domovem Czech Open
regulus-tepelná čerpadla
Aktuální číslo časopisu Golf
Aktualní číslo časopisu Golf
Vše o Golfu
a projektech:
Dárkové předplatné
1fee2hráči
Firemní pohár
NFLG
Financial Masters
Hole-in-One klub
Turnaje
1fee2hraci
technotrasa
Campiri bs
golfinfo.cz Golf v ČR Golf ve světě Golfová hřiště ČR Cesty za Golfem Golfová výbava Jak hrát golf
Golf News - elektronický týdeník golfového portálu www.golfinfo.cz © Copyright 2007 - 2022 Golf - CCB, spol. s r. o.
Pokud si již dále nepřejete, abychom vám zprávy nadále zasílali, můžete se odhlásit , nebo nás prosím kontaktujte.
Technická realizace: Webservis © 2022 CCB, spol. s r.o.
Inzerce Ediční plán a ceník inzerce 2020