Golfové noviny


31. května 2021 V případě, že se Vám zpráva nezobrazí správně, prohlédněte si ji ZDE.
www.golfinfo.cz
cogt
Výběr aktuálních zpráv
Golfový vtip týdne: Je to jen o vašich prioritách

Novomanželé se chystají prožít svůj první společný večer: „Teď, když jsme konečně svoji, by ses měl vzdát golfu a věnovat se jenom mně!"
Manžel na to: „Ty už mluvíš jako moje bývalá žena!"
Manželka téměř hystericky: „Cože, nikdy jsi se nezmínil, žes byl ženatý!"

Celý článek...
PGA Tour: Jason Kokrak slaví druhý titul

KokrNa Charles Schwab Challenge přidal Jason Kokrak do své sbírky druhý titul z PGA Tour, navrch k tomu získal i skalp v poslední době velmi dobře hrajícího Jordana Spietha, jehož odsunul o dvě rány na druhou příčku. Tlačenice vznikla na dělené třetí pozici, kde se vedle Američanů Hoffmana a Kizzirea seřadili Angličan Poulter a Muñoz z Kolumbie.

Celý článek...
Palce nahoru. Co Mickelsonovi vzkázali Tiger, Nicklaus a ostatní hvězdy?

Mickelson GlobeMedia 750Hlavním tématem uplynulého týdne a dost možná i celé letošní sezony je samozřejmě fenomenální comeback Phila Mickelsona. Populární Lefty se stal díky nečekané výhře na PGA Championship nejstarším vítězem majoru v celé golfové historii, svůj šestý pohár na turnajích velké čtyřky zvedl ve věku 50 let, 11 měsíců a 7 dní. Sociální sítě hned zaplnily vzkazy od nadšených fanoušků a také ostatních hráčů, včetně těch nejznámějších jmen. A jak se zdá, tenhle úspěch mu přejí snad úplně všichni.

Celý článek...
První tituly letošní sezóny berou Křenková a Ruiter

mmcrPatnáctiletá Agáta Křenková a devatenáctiletý Neville Ruiter z Nizozemska ovládli Mezinárodní mistrovství České republiky ve hře na jamky, které dnes skončilo v Dýšině u Plzně. Získali tak vůbec první tituly v letošní golfové sezóně.

Celý článek...
Padraig Harrington bude jednou z hvězd srpnového Czech Masters

Harrington-twitter-750Jednou z prvních odtajněných hvězd pro srpnový turnaj European Tour D+D Real Czech Masters je Padraig Harrington. Devětačtyřicetiletý Ir se představí na Albatrossu ve dvojí roli – jako hráč a také jako kapitán rydercupového týmu Evropy. Navíc hraje stále ve skvělé formě, což předvedl i na posledním majoru PGA Championship, kde obsadil skvělé dělené 4. místo.

Celý článek...
Tomáš Milata: Má vášeň mě dnes živí

MIlata-Tomas-750Sourozenci Tomáš a Jakub Milatovi se jednoho dne rozhodli, že si založí vlastní firmu. Sami tehdy netušili, jak moc tento krok změní jejich život. Jejich podnik Golf Brothers, který sídlí v Ropici, má roční obrat v řádech desítek milionů korun a na nedostatek práce si rozhodně nemohou stěžovat ani nyní v dobách koronaviru. „Někdy se s bráchou na věcech shodneme. Někdy chceme stejný výsledek, ale každý jiným způsobem, jinou cestou. Oba víme, že chceme pro firmu a rozvoj jen to nejlepší," uvádí Tomáš Milata (na fotografii) v následujícím rozhovoru.

Celý článek...
Turnaj Austerlitz Open s časopisem Golf přeložen ze středy 19.5. na úterý 8.6.!

ogs logo 750-modraZ důvodu covidových pravidel omezujících hru a zablokování turnajové agendy na serveru ČGF jsme byli nuceni přesunout turnaj Austerlitz Open s časopisem Golf ze středy 19. 5. 2021 na úterý 8. 6. 2021. Současně s tímto pohybem byl přeložen i turnaj v Telči, a to z úterý 8. 6. 2021 na pondělí 21. 6. 2021. Novou podobu kalendáře pro konec května a červen najdete níže.

 

Celý článek...
Červnové akce na Kaskádě

Kaskada-il2-750Balíčky na Kaskádě doslova lákají k návštěvě, a to jak hosty vyžadující ubytování, tak i hráče z blízkého okolí. Ušetřit se dají tisíce! Ať již na ceně bugy ke green fee, tak na hře zdarma v ceně ubytování. Záleží jen na vás, co si vyberete.

Celý článek...
Kynžvart nastavuje přátelskou tvář

Kynzvart-zamek-750Západní Čechy, nebo chcete-li správně dle současného regionálního dělení Karlovarský kraj, jsou doslova golfovou baštou v Česku. Včetně dvou nejstarších tuzemských golfových hřišť v Mariánských Lázních a Karlových Varech. V porovnání s těmito „kmety" je golfové hřiště v Kynžvartu stále teenagerem, nicméně v mnoha směrech si tahle osmnáctka, umně vsazená do zámeckého parku a jeho okolí, s mnohem letitějšími sousedy nijak nezadá. Pojďme na malou prohlídku s generálním manažerem resortu Martinem Mňahončákem.

Celý článek...
Atraktivní ceny za hole-in-one na liberecké Ypsilonce

Ypsilon-ilu1-750Trefit hole-in-one je snem každého golfisty. Kdo by nechtěl pokořit třípar jedinou ranou? Na liberecké Ypsilonce připravili v letošním roce na čtveřici tříparových jamek jako bonus zajímavé ceny pro ty, kteří na nch trefí eso. Co je v „banku"? Na jamce č. 4 eLED Garmin ApproachS62, na tříparové šestce se hraje o pobyt pro dvě osoby na jednu noc na zámku Svijany, na jamce č. 13 je cenou exkluzivní vinotéka ASKO a na jamce č. 16 pobyt pro dvě osoby na dvě noci v resortu Montanie. Výhru je možné získat ale pouze při oficiálně vypsaném golfovém turnaji na ČGF a cenu obdrží na každé jamce první úspěšný autor hole-in-one v roce 2021.

Celý článek...
Skupinové tréninky pro dámy ve Mstěticích

Mstetice-2020-750Mstětice myslí i na něžné pohlaví v golfu. Od 10. května odstartovaly v Golf Clubu Mstětice dámské skupinové tréninky pod vedením Hanky Neubauerové a Míši Fabiánkové. Trénuje se v pondělí, středu a ve čtvrtek vždy od 18 do 19:30 hodin. Cena jedné lekce je 400 korun. Přihlásit se je možné telefonicky nebo e-mailem na recepci klubu nejpozději den před tréninkem. Tel.: 725 936 135, e-mail: recepce@golfmstetice.cz. Dámy, které s golfem začínají, si mohou zapůjčit hole na recepci klubu.

Celý článek...
Využijte Happy Days na Kunětické hoře

Kuneticka-hora-750Osmnáctka na Kunětické hoře bude už od 3. do 6. června dějištěm turnaje D+D Real Czech Challenge, který je součástí Challenge Tour. Už teď si mohou i amatérští golfisté vyzkoušet, že se hřiště dostává do skvělé kondice – greeny 3,5 mm, ferveje 11 mm a podle zpráv z klubu, greenkeepeři pracují na 100 procent. Využít lze i zvýhodněné fee v rámci Happy Days, což znamená hru v pondělí a v úterý za pouhých 650 korun. Podmínkou ale jsou minimálně dva hráči v jednom flightu.

Celý článek...
Pine Valley: Nejtěžší, nejlepší a jedno z nejprivátnějších hřišť světa

Pine-Valley-02-750Pine Valley a příběh George Arthura Crumpa je jedním z prvních a zároveň největších amerických golfových mýtů. Tehdy stála za výstavbou hřiště vždycky skupina lidí – Crump se do díla pustil jako první sólista, aspoň pokud jde o finance. A ode dne, kdy, ač ve věcech designu hřišť absolutní amatér, začal před víc než sto lety plánovat Pine Valley, bylo jasné, že se rodí něco, co tady dosud nebylo.

 

Celý článek...
Bryson DeChambeau: Užitečné tipy

BrysBryson aktuálně patří k nejsledovanějším hráčům na PGA Tour. Golfový nadšenec toužící posouvat své hranice každým dnem. A naštěstí pro nás se neváhá se svými tipy na hru svěřit. Snad se vám některé z nich budou hodit.

Celý článek...
Puma: Dárek od Rickieho

Puma DeltaPuma je vážně dravá šelma. A platí to i pro ferveje a greeny. Dokládá to další počin uznávaného výrobce, a sice obuv IGNITE PROADAPT Δ (Delta), jež vznikla ve spolupráci s oblíbeným golfistou Rickie Fowlerem. Delta vyniká stabilitou, trakcí, pohodlím, dobře padne a body určitě neztratíte ani za styl.

Celý článek...


KOMERCE

Tomáš Krs: Jít vlastní cestou

KPS-ilu-big-750Počátky společnosti KPS Automobile sahají do roku 1999 do truhlářské dílny v Malém Malahově. Pak ale jednoho dne přišla zakázka na přestavbu dodávky na obytný vůz, a o osudu firmy bylo rozhodnuto. Dnes se již přes dvacet let zabývá firma především konstrukcí a výrobou účelného a bezpečného interiéru obytných vozidel pod značkou KRS a ve svém oboru patří ke špičce. Věřím, že i vás zaujme rozhovor se zakladatelem společnosti panem Tomášem Krsem.

Celý článek...

Acuna
Další zprávy
Golf aktuálně
Jak se měřily yardy v devadesátkách? Fandy pobavila dávná fotka Berhanrda Langera
Trestná rána za pomalou hru? Na majoru poprvé po osmi letech
Nejdelší hřiště majorové historie. Na Kiawah Islandu hráči zdolávali přes sedm kilometrů
Koepka má zajímavý rekord. V které statistice překonal i Jacka Nicklause?
Odleťte s tím někam pryč! Mickelsonovi vadil dron, vtipkoval, že ho sestřelí
Vyhráls na mě nějaké peníze? Mickelson po výhře pobavil novináře
Bývalý vítěz turnaje se na PGA Championship nevyhnul diskvalifikaci
Pohled mluvil za vše. Koepku rozhodil v televizi neoblíbený krajan
Napiš Philipovi, ať hraje na par! Synovo tažení prožívala i Mickelsonova maminka
Trápení na pětiparech odnesl míček, McIlroyovi to ale stejně nemohlo
Challenge Tour: Matuš prošel cutem
LPGA Tour: Spilkové cut o ránu unikl
Zahozený pat z třiceti centimetrů stál Američana účast na PGA Tour
Historický zápis: DJ je světovou jedničkou přes sto týdnů. Kdo to dokázal před ním?
Spieth přiznal, že si prošel onemocněním covid-19. Měl ho krátce po Masters
Bývalá světová jednička vynechá US Open. Kvalifikaci by totiž Day nestihl
Poslední šance? Mickelson dostane divokou kartu na letošní US Open
Legenda Nelson: takhle uměl zahrát pat přímo přes soupeřův míček
K první výhře mezi veterány se domácí golfista probojoval až z kvalifikace
Známá golfová jména mimo cut? Koepka, Garcia, nebo trápící se Fowler
Golfová hřiště ČR
Červnové akce na Kaskádě
Kynžvart nastavuje přátelskou tvář
Atraktivní ceny za hole-in-one na liberecké Ypsilonce
Skupinové tréninky pro dámy ve Mstěticích
Využijte Happy Days na Kunětické hoře
Jiří Vyvlečka: Čeladná je stále něco speciálního
Jarní golf s kouzlem probouzející se přírody!
Poznejte golf na kurzech pro začátečníky na Hluboké
Golfové turnaje se vrací, stejně jako flajty po čtyřech
Stále nevíte, kde si pořídit golfové členství? Co takhle ve Mstěticích?
V Mariánských Lázních do konce května za zvýhodněné ceny
Loreta letos s novou dominantou
Jarní dětské akademie na Čertově břemeni
Přijďte na den „Bav se golfem" na Hluboké
V Janově si zahrajete golf za celodenní fee
Kaskáda zve na společný demo day značek Callaway a Titleist
Staňte se Zbraslavským králem roku 2021
Zahrajte si za „jarní" cenu jihočeský Mnich
Ypsilonka láká ranní ptáčata i večerní hráče
Květnové akce na Kaskádě: Sleva pro plný flight i pobytový SuperGolf!
Aktuální číslo časopisu Golf
Aktualní číslo časopisu Golf
Vše o Golfu
a projektech:
Dárkové předplatné
1fee2hráči
Firemní pohár
NFLG
Financial Masters
Hole-in-One klub
Turnaje
BWT
MB-luxus-2
Kaskáda
golfinfo.cz Golf v ČR Golf ve světě Golfová hřiště ČR Cesty za Golfem Golfová výbava Jak hrát golf
Golf News - elektronický týdeník golfového portálu www.golfinfo.cz © Copyright 2007 - 2020 Golf - CCB, spol. s r. o.
Pokud si již dále nepřejete, abychom vám zprávy nadále zasílali, můžete se odhlásit , nebo nás prosím kontaktujte.
Technická realizace: Webservis © 2020 CCB, spol. s r.o.
Inzerce Ediční plán a ceník inzerce 2020