st-oswald-750Hřiště v rakouském St. Oswald nedaleko našich hranic (přímo na jih od Českých Budějovic) je podle manažerky Sarah Sengstbratl častým cílem českých návčtěvníků. Ale až teď jsme se dozvěděli o prázdninové akci, která láká hráče po celý červenec a srpen: Denní GF je od pondělka do čtvrtka jen 35 euro.

A v pondělí a čtvrtek je to ještě lepší – 2 green fee a bugy vás vyjdou jen na 85 euro!

A když budete čtyři, napočítají vám za čtyři fíčka a dvě buginy jen 160 euro!

Ještě se to dá stihnout, ale komu se to nepodaří, na stránkách klubu najde zase podtimní nabídky. Hřiště určitě stojí za návštěvu. Díky několika dešťovým dnům uprostřed léta je ve vynikajíccím stavu, jeho design má několik zvláštností, jaké jinde nenajdete. Těžko popisovat, nutno vidět.

A až dohrajete, nezapomeňte se zastavit v klubové restauraci. Kuchař, který zde kraluje už osm let, čerpá inspiraci mimo jiné i od své manželky, která má bulharské kořeny – o to je místní menu rozmanitější. A velmi příjemná obsluha. To ještě podtrhuje příjemné dojmy z návštěvy hřiště St. Oswald.

Nocovat se dá v blízkém Freistadtu nebo ještě bližších penzionech. A sedmého září otvírají ve Freistadtu velký třináctipatrový hotel, jehož ředitel je členem klubu... to bude jistě dobrý partnerský hotel s dalšími podzimními nabídkami.

Více informací: https://www.gcstoswald.at/

Připravil: Ivo Doušek


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
Kč,-

...