Spa Hotel Ulrika

Mruzek-podpisLoni nejlepší český golfový profesionál se dohodl s Relmostem. Smlouvu podepsal na 10 let! Dohoda mu zajišťuje starty na turnajích European Tour a European Challenge Tour. Jeho program se tím pádem promění i pro zbytek této sezóny.
„Vše probíhalo tak, jak jsem si představoval. Jsem velmi spokojený," nezastírá český profík, který se tak díky nově navázané spolupráci ukáže už za dva týdny na turnaji Challenge Tour ve Francii a má jistotu startu také na European Tour na Albatrossu, kde loni společně s amatérem Vítkem Novákem prošel cutem.

"Co bude dál, to se ještě uvidí," dodává. Ten si pochvaluje jasná a rychlá jednání.
Kromě spolupráce s Relmostem řešil Mrůzek v uplynulých týdnech i další partnery. Vedle pokračující spolupráce s firmami Titleist a FootJoy se nově dohodl na podpoře s GolfArts, Autem Brejla a VitaminKlubem.

Hlavní tréninkové zázemí má na Albatrossu. Novinkou pak pro něho bylo zjištění, jaké všechny výhody má coby člen týmu České golfové federace.
"Jsem tam od začátku roku, ale moc jsem o tom nevěděl, protože za mě všechno řešil v rámci Prague Golf Teamu pan Krejčí. Teď konečně vím detaily, co všechno můžu využívat. Jsou to skvělé věci," pochvaluje si 24letý profík.

Mrůzek tak může třeba neomezeně využívat služeb Centra pohybové medicíny Pavla Koláře a určitá pomoc přichází i co se týče fyzické přípravy se Svatoplukem Býmou: "Jsou to všechno věci, které mi hodně pomáhají a usnadňují celkovou přípravu."

Zdroj: TZ, Pavel Poulíček, foto: Jan Fait


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Přihlášení Golf NewsPoradna

Může být profík kedíkem amatéra?

Pekne pozdravujem pán Slezák. Prosím Vás môže mi na komerčnom dospeláckom turnaji robiť caddyho môj golfový tréner. N ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...