Poradna pravidla Jedna provize ve vysoké trávě, druhá na ferveji

Jedna provize ve vysoké trávě, druhá na ferveji

Otázka

dobrý den, zahrál jsem míč přes vodní překážku na její hranu do prudkého protisvahu s vysokou trávou.Protože jsem nevěděl, zdali jej najdu zahrál jsem tedy provizi, která ležela půl metru od původního míče v také téměř v nehratelné pozici a druhou provizi na hřiště. Je možnost úlevy a který míč a jak budu počítat. Ani jeden míč nebyl ve vodě, byl před označením překážky žlutými kolíky.

Odpověď

Pokud jste zahrál dvě provize (jednu také do vysoké trávy a druhou na fervej) a pak jste ve vysoké trávě objevil původní míč (bez ohledu v jaké pozici), musíte pokračovat ve hře původním míčem a na obě odehrané provize zapomenout!!!
Pokud je původní míč nehratelný, musíte postupovat podle pravidel, i kdyby to znamenalo opět se vrátit na původní místo.
Pokud jste původní míč do 3 minut nenašel /neidentifikoval), ale objevil jen první provizi v nehratelné pozici, stáva se míčem ve hře tato první provize a na druhou provizi zahranou na fervej musíte zapomenout a řešit tuto první provizi, i kdybyste se měl opět vracet na původní místo.

13.6.2019

Dotaz na pravidla

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...