Kvízy Golfová pravidla - vysoká obtížnost

Golfová pravidla - vysoká obtížnost


Hráč v turnaji na rány postoupí do play-off, ve kterém obdrží trest diskvalifikace. Bude hráč diskvalifikován pouze z play-off?
Ano
Ne
Hráč na tří paru nenašel odpálený míč, a tak se vrátil na odpaliště a odehrál novou ránu. Když došel na green, objevil původní míč v jamce. Bude jeho skóre 1?
Ano
Ne
Pokud se hráč rozhodne dohrávat jamku dvěma míči, nemusí předem nahlásit, který míč chce, aby se počítal a vybere si až podle toho, který víc vyhovuje pravidlům.
Ano
Ne
Hráč ve hře na rány ovlivnil pohyb míče stojícího v klidu na hraně tak, že míč spadl dovnitř jamky. Hráč míč zvedl a odpálil na dalším odpališti. Bude diskvalifikován?
Ano
Ne
Hráč položil bag na zem tak, aby chránil dráhu patu před vlivem větru. Dopustil se tím porušení pravidel?
Ano
Ne
Hráčův míč ve hře na rány se zastavoval na hraně jamky a zdálo se, že se míč na hraně zastaví. Hráč několikrát zadupal v těsné blízkosti míče a míč následně spadl do jamky. Stačí si jen připočítat 2 trestné?
Ano
Ne
Hráč zahrál naslepo na green, pak čipnul k jamce. Až potom zjistil, že čipoval nesprávným míčem a že jeho původní míč je už v jamce. Bude potrestán za hru nesprávným míčem?
Ano
Ne
Může hráč vyměnit hole, protože má mokré gripy?
Ano
Ne
Dopustí se hráč porušení pravidla, když s cílem ovlivnit vlastnosti úderové plochy na ni aplikuje své vlastní sliny?
Ano
Ne
Hráči se mohou při jamkovce dohodnout na půlení jamky až po tom, co na ní každý odehrají nejméně jednu ránu.
Ano
Ne

Přihlášení Golf NewsPoradna

Úleva od psychického překážení

Hráčův míč leží jen několik centimetrů vedle spinkleru. Sprinkler mu ale nepřekáží ani v postoji ani ve švihu, pouze ...

Poradna

Garmin Approach S 60 versus Garmin Fenix 3

Dobry den. Mate zkušenosti s golfovou aplikaci (módem) u hodinek Garmin Fenix 3? Jaky je rozdil oproti specializovany ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...