Black Stork
Kvízy Golfová pravidla - vysoká obtížnost

Golfová pravidla - vysoká obtížnost


Hráč v turnaji na rány postoupí do play-off, ve kterém obdrží trest diskvalifikace. Bude hráč diskvalifikován pouze z play-off?
Ano
Ne
Může hráč vyměnit hůl, kterou zlomil, když ji používal jako oporu při chůzi svahem?
Ano
Ne
Uvnitř hlavy driveru se při běžném užívání uvolnil kousek drobného kovu, který vydává při hře slyšitelné zvuky. Je hůl ve smyslu pravidel dále vyhovující?
Ano
Ne
Hráč na tří paru nenašel odpálený míč, a tak se vrátil na odpaliště a odehrál novou ránu. Když došel na green, objevil původní míč v jamce. Bude jeho skóre 1?
Ano
Ne
Spoluhráč vám úmyslně a bez vašeho vědomí šlápl na dráhu patu patu s úmyslem dráhu přišlápnutím trávy vylepšit. Budete potrestáni za změnu podmínek?
Ano
Ne
Aplikace křídy na úderovou plochu neporušuje pravidla.
Ano
Ne
Dopustí se hráč porušení pravidla, když s cílem ovlivnit vlastnosti úderové plochy na ni aplikuje své vlastní sliny?
Ano
Ne
Hráč ve hře na rány ovlivnil pohyb míče stojícího v klidu na hraně tak, že míč spadl dovnitř jamky. Hráč míč zvedl a odpálil na dalším odpališti. Bude diskvalifikován?
Ano
Ne
Míč se nerozpadl jako důsledek úderu, ale až jako důsledek dopadu na asfaltovou cestu. Bude přesto aplikováno pravidlo o zrušení rány?
Ano
Ne
Hráč, který odstartoval se 14 holemi, ztratil patr. Může ho nahradit?
Ano
Ne

Přihlášení Golf News

Poradna

Úleva od psychického překážení

Hráčův míč leží jen několik centimetrů vedle spinkleru. Sprinkler mu ale nepřekáží ani v postoji ani ve švihu, pouze ...

Poradna

Garmin Approach S 60 versus Garmin Fenix 3

Dobry den. Mate zkušenosti s golfovou aplikaci (módem) u hodinek Garmin Fenix 3? Jaky je rozdil oproti specializovany ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...