Golfiq

Zindulka 1Zorganizovat efektivní teambuilding nebo firemní akci, která udělá dojem na vašeho obchodního partnera, není jen tak. Paintball, motokáry, dobrodružství v lanovém parku, víkend na horské chatě nebo luxusní, a ještě luxusnější rauty – to už dnes nikoho nezajímá. Z firemních akcí se stala nudná povinnost a stěží odlišíte jednu od druhé. Chce to radikální změnu prostředí i programu. Moře, jachta a plavba naostro může být to pravé.

Teambuilding probíhající na jachtě totiž není umělá hra. Plachetnice se naklání, vodní tříšť vám stříká do tváře a mořská nemoc je skutečnější, než byste si přáli. Povely zkušeného kapitána nemůžete přeslechnout, a pokud nechcete skončit jako MOB („man overboard"), ani vám to nedoporučujeme. Každý člen posádky má svou roli a úkoly a může – nebo spíš musí – ukázat, co v něm je. V takových podmínkách může překvapit lidi z týmu i sám sebe.
Méně už proto překvapí, že týmový duch se na lodi rodí přirozeně. V sehrané posádce totiž funguje komunikace, řízení, delegování a reportování – stejné procesy, jaké potřebuje firma nebo obchodní tým, pokud mají být efektivní. Vzhledem k výjimečnosti prostředí se vám tohle dostane za pár dní pod kůži a uloží se to na váš harddisk. Společně zažijete opravdu silné momenty; můžete se k nim kdykoli vrátit, protože se pro každého z vás (a tím i pro celý tým) stanou zdrojem energie.

Zindulka 2S větrem o závod
Trochu jiný případ je regata. V závodu plachetnic můžete vyzvat na souboj jiné oddělení vaší firmy, obchodního partnera nebo i konkurenta z oboru. Účastníci podobných akcí potvrzují, že závody bývají strhující. Není divu. Přeplavby trvají několik hodin, pohodové počasí si nemůžete předem objednat a na lodi je potřeba okamžitě reagovat na měnící se podmínky: směr a sílu větru, výšku vln, blížící se tlakovou níži...
Plní zážitků se sejdete večer v marině a nad sklenkou dobrého vína proberete den i obchodní vztahy. Vsaďte se, že zkušenosti z moře vás naučí vidět věci jinak. V neformální atmosféře snadno navážete obchodní vztahy, jejichž význam možná doceníte až v budoucnu.

Servis od A do Z
Prvotřídní akce tohoto typu u nás organizuje Zindulka. Firma, která se přes 20 let zabývá pronájmem lodí po celém světě, má s přípravou kvalitních firemních programů velké zkušenosti. Ty umí propojit s individuálními požadavky svých klientů a výsledky jsou – zkrátka fantastické.
U Zindulky vám doporučí loď, protože plachetnice, katamarán nebo gulet mají různé přednosti. Sestaví vám program na míru, včetně adrenalinové zábavy, jako je vodní skútr nebo subwing. Pošlou zkušeného a prověřeného kapitána, v týmu jich mají přes 30. Umí zajistit úžasný místní catering (podle destinace, ale nejčastěji středomořská kuchyně), včetně kuchaře, obsluhy a hostesek.

Open-minded yachting
Chtěli byste, aby loď měla polepy ve vašich firemních barvách? Není problém. Perfektní dokumentaci celé akce zajistí na jachting specializovaný fotograf nebo kameraman vybavený dronem... Vaší fantazii se u Zindulky meze nekladou. Jejich kompletní profesionální servis založený na více než dvacetiletých zkušenostech s jachtingem vám dodá inspiraci. A k tomu ušetří spoustu času a nervů. Na slovo kapitána se prostě můžete spolehnout.

(PR)
Více info na www.zindulka.cz


JAKÁ AKCE, TAKOVÁ LOĎ
Mini průvodce výběrem lodě
Plachetnice – vyžaduje týmovou spolupráci a zkušeného kapitána. Chuť testovat limity odmění jedinečnými jachtařskými zážitky.
Katamarán – komfortní, prostorný, stabilní. Hodí se na akce s vyšším počtem hostů, jako jsou firemní večírky, VIP party apod.
Motorová jachta – reprezentativní. Pokud má být moře hlavně příjemnou kulisou strategického jednání, skvělá volba.
Gulet – dřevěná loď s rozlehlou palubou a prostornými kajutami plně nahradí ubytování v hotelu. V ceně je i kapitán s kuchařem.

Zindulka A4 i

 


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Přihlášení Golf NewsPoradna

Úleva od psychického překážení

Hráčův míč leží jen několik centimetrů vedle spinkleru. Sprinkler mu ale nepřekáží ani v postoji ani ve švihu, pouze ...

Poradna

Garmin Approach S 60 versus Garmin Fenix 3

Dobry den. Mate zkušenosti s golfovou aplikaci (módem) u hodinek Garmin Fenix 3? Jaky je rozdil oproti specializovany ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...