Zindulka 1Zorganizovat efektivní teambuilding nebo firemní akci, která udělá dojem na vašeho obchodního partnera, není jen tak. Paintball, motokáry, dobrodružství v lanovém parku, víkend na horské chatě nebo luxusní, a ještě luxusnější rauty – to už dnes nikoho nezajímá. Z firemních akcí se stala nudná povinnost a stěží odlišíte jednu od druhé. Chce to radikální změnu prostředí i programu. Moře, jachta a plavba naostro může být to pravé.

Teambuilding probíhající na jachtě totiž není umělá hra. Plachetnice se naklání, vodní tříšť vám stříká do tváře a mořská nemoc je skutečnější, než byste si přáli. Povely zkušeného kapitána nemůžete přeslechnout, a pokud nechcete skončit jako MOB („man overboard"), ani vám to nedoporučujeme. Každý člen posádky má svou roli a úkoly a může – nebo spíš musí – ukázat, co v něm je. V takových podmínkách může překvapit lidi z týmu i sám sebe.
Méně už proto překvapí, že týmový duch se na lodi rodí přirozeně. V sehrané posádce totiž funguje komunikace, řízení, delegování a reportování – stejné procesy, jaké potřebuje firma nebo obchodní tým, pokud mají být efektivní. Vzhledem k výjimečnosti prostředí se vám tohle dostane za pár dní pod kůži a uloží se to na váš harddisk. Společně zažijete opravdu silné momenty; můžete se k nim kdykoli vrátit, protože se pro každého z vás (a tím i pro celý tým) stanou zdrojem energie.

Zindulka 2S větrem o závod
Trochu jiný případ je regata. V závodu plachetnic můžete vyzvat na souboj jiné oddělení vaší firmy, obchodního partnera nebo i konkurenta z oboru. Účastníci podobných akcí potvrzují, že závody bývají strhující. Není divu. Přeplavby trvají několik hodin, pohodové počasí si nemůžete předem objednat a na lodi je potřeba okamžitě reagovat na měnící se podmínky: směr a sílu větru, výšku vln, blížící se tlakovou níži...
Plní zážitků se sejdete večer v marině a nad sklenkou dobrého vína proberete den i obchodní vztahy. Vsaďte se, že zkušenosti z moře vás naučí vidět věci jinak. V neformální atmosféře snadno navážete obchodní vztahy, jejichž význam možná doceníte až v budoucnu.

Servis od A do Z
Prvotřídní akce tohoto typu u nás organizuje Zindulka. Firma, která se přes 20 let zabývá pronájmem lodí po celém světě, má s přípravou kvalitních firemních programů velké zkušenosti. Ty umí propojit s individuálními požadavky svých klientů a výsledky jsou – zkrátka fantastické.
U Zindulky vám doporučí loď, protože plachetnice, katamarán nebo gulet mají různé přednosti. Sestaví vám program na míru, včetně adrenalinové zábavy, jako je vodní skútr nebo subwing. Pošlou zkušeného a prověřeného kapitána, v týmu jich mají přes 30. Umí zajistit úžasný místní catering (podle destinace, ale nejčastěji středomořská kuchyně), včetně kuchaře, obsluhy a hostesek.

Open-minded yachting
Chtěli byste, aby loď měla polepy ve vašich firemních barvách? Není problém. Perfektní dokumentaci celé akce zajistí na jachting specializovaný fotograf nebo kameraman vybavený dronem... Vaší fantazii se u Zindulky meze nekladou. Jejich kompletní profesionální servis založený na více než dvacetiletých zkušenostech s jachtingem vám dodá inspiraci. A k tomu ušetří spoustu času a nervů. Na slovo kapitána se prostě můžete spolehnout.

(PR)
Více info na www.zindulka.cz


JAKÁ AKCE, TAKOVÁ LOĎ
Mini průvodce výběrem lodě
Plachetnice – vyžaduje týmovou spolupráci a zkušeného kapitána. Chuť testovat limity odmění jedinečnými jachtařskými zážitky.
Katamarán – komfortní, prostorný, stabilní. Hodí se na akce s vyšším počtem hostů, jako jsou firemní večírky, VIP party apod.
Motorová jachta – reprezentativní. Pokud má být moře hlavně příjemnou kulisou strategického jednání, skvělá volba.
Gulet – dřevěná loď s rozlehlou palubou a prostornými kajutami plně nahradí ubytování v hotelu. V ceně je i kapitán s kuchařem.

Zindulka A4 i

 


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Přihlášení Golf NewsPoradna

První dohraný míček nebyl vytažen z jamky před dohráním dalšího

Dobrý den. Dohrál jsem míček do jamky. Nežli jsem ho stačil vyndat spoluhráč také doputoval do jamky. Oba jsme byli n ...

Poradna

Garmin Approach S 60 versus Garmin Fenix 3

Dobry den. Mate zkušenosti s golfovou aplikaci (módem) u hodinek Garmin Fenix 3? Jaky je rozdil oproti specializovany ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...