villa-ilu-750Toužíte po netradiční golfové dovolené? Vila Austerlitz vám ji nabízí. Historická vila se nachází pouhé dvě minuty jízdy od 18 jamkového hřiště Austerlitz Golf Resort. Představuje tak dokonalé spojení luxusního ubytování a golfového zážitku na vyhlášeném golfovém hřišti ve Slavkově u Brna. Představujeme Vám Vilu Austerlitz - zážitek, který přesahuje běžné očekávání.

vill-loznice-250Co vás čeká?
Ráno se probudíte v jednom z originálně zařízených apartmánů. Vyberete si Francouzské apartmá, jehož výhled do parku vás okouzlí, nebo třeba Apartmá Napoleon, jehož atmosféra vás přenese do dob napoleonských?
https://www.vilaausterlitz.cz/pokoje/

 

Austerlitz-250Po vynikající snídani v jídelně nebo zimní zahradě se vypravíte na golfové hřiště Austerlitz Golf Resort, které je vzdálené pouhých pár minut autem od Vily Austerlitz. Pokud jste zkušený hráč, strávíte den hrou golfu na 18 jamkách v překrásném prostředí hřiště. Pokud hrát začínáte, je před vámi několik hodin individuálního tréninku na driving range s kvalifikovaným trenérem, což je ideální pro začátečníky i mírně pokročilé hráče, kteří si chtějí vylepšit své dovednosti. Golfové hole a míčky zajistíme, takže si můžete vychutnat plnohodnotný golfový zážitek bez jakýchkoliv dalších starostí.

ilu-junior-bankr-250Samozřejmě myslíme i na rodiny s dětmi. Zatímco vy si užíváte hraní golfu mezi jamkami, vaše děti mohou strávit několik hodin s naším golfovým trenérem, který je zasvětí do tajů golfu. Je to pro děti skvělá příležitost naučit se nový sport a zároveň si užít zábavu na čerstvém vzduchu. Naše golfové programy jsou navrženy tak, aby byly zábavné a přístupné pro všechny věkové kategorie.
https://www.vilaausterlitz.cz/balicky-zazitku/

 

vill-welness-250Po dni plném sportovních výzev se můžete uvolnit a odpočívat v pohodlí Vily Austerlitz, relaxovat ve vlastní soukromé wellness se saunou a vířivkou nebo v 15 hektarovém anglickém parku, který vilu obklopuje. Na pokoji vás pro vás bude připravena láhev vína a mísa ovoce.
Ve Vile Austerlitz najdete dokonalé soukromí, které se snoubí s nezaměnitelnou historickou atmosférou a pocitem klidu. Zároveň jste jen kousek od všeho důležitého.

aust-park-250Vyberte si zážitek
Slavkov u Brna, známý také pod historickým názvem Austerlitz, je malebné město, které nabízí řadu kulturních a historických atrakcí. Další den můžete navštívit Slavkovský zámek známý svou architektonickou krásou. Zámecký park je pak ideálním místem pro relaxační procházky.

Také okolí města láká k výletům a nabízí řadu míst, která by bylo škoda minout. Mohyla míru, která byla postavena na památku slavné bitvy tří císařů – bitvy u Slavkova, je významným historickým a kulturním památníkem, který připomíná jednu z nejvýznamnějších událostí evropské historie.

villa-salonek-250Ideální pro každou příležitost
Ať už hledáte pobyt spojený s golfem, rodinnou dovolenou, romantický únik nebo místo pro oslavu, teambuilding nebo školení, Vila Austerlitz nabízí možnosti, které přesně splní vaše požadavky. Zorganizujeme pro vás vše od malého jednání až po velkou párty. K dispozici je několik salonků, jídelna, zimní zahrada, vinárna nebo pánský klub.
https://www.vilaausterlitz.cz/eventy/

 

 

 


 

 

 

villa-hala-250Přijeďte a zažijte krásu Vily Austerlitz a možnosti, které nabízí, na vlastní kůži. Ať už hledáte únik od každodenní rutiny, chcete si vychutnat hru golfu nebo hledáte perfektní místo pro vaši příští událost, Vila Austerlitz je tím pravým místem pro vás.
Těšíme se na všechny, kteří přijedou za golfem, odpočinkem či historií a věříme, že váš pobyt u nás bude nezapomenutelný.
https://www.vilaausterlitz.cz/


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
350 Kč,-

Zahájen prodej voucherů 1fee2hráči na sezonu 2024, které umožňují na vybraných hřištích ve vymezeném čase po uhrazení jednoho fee hru dvěma hráčům. S ...