Vanguard-ilu-750Lofty zažívají v posledních letech boom. Patříte k jejich milovníkům? Autentické loftové bydlení, ale i originální prostory pro práci na vás čekají v bývalé továrně Microna v pražských Modřanech, která se pod taktovkou společnosti PSN mění ve výjimečný projekt Vanguard. Ten už pomalu míří do finále, které je plánováno na příští rok. Při koupi loftu typu shell & core si jej můžete již brzy převzít a pustit se do návrhu svého vysněného bydlení.

V projektu Vanguard objevíte 150 loftů s industriální atmosférou, s plochou od 41 m2 až po penthousy s výměrou 626 m2, přičemž téměř každý z nich má terasu. Díky velkorysé výšce stropů až 4,3 metru působí interiéry s okny od podlahy ke stropu vzdušně a mají širokou variabilitu využití. Umožňují tak například vložení dalšího patra.

Lifestyle jménem loft
„Lidé hledají nové a zajímavé bydlení, a právě lofty představují jednu z nejvýraznějších odpovědí na tuto poptávku. Jsou ideální pro kreativní jedince, kteří chtějí interiér svého domova zcela přizpůsobit svým potřebám. Lofty se tak právem stávají synonymem nevšedního a exkluzivního životního stylu," vysvětluje ředitel rezidenčních projektů společnosti PSN Marek Padevět a dodává, „unikátem projektu Vanguard jsou luxusní penthousy v nejvyšších patrech, k nimž náleží střešní terasa s výhledem na centrum metropole i do zeleně. Většina z nich už díky své exkluzivitě našla nového majitele. Nyní máme celkově prodáno více než 60 % loftů. Zájem o toto výjimečné bydlení rozhodně neklesá, což nám dokazuje neutichající počet prohlídek a počet prodávaných loftů."

Vanguard-interier-250Z volných jednotek můžete zvolit buď variantu shell & core, kde si interiér zařídíte plně k obrazu svému, nebo sáhnout po návrzích od renomovaných architektů a designérů – SKULL studio, Ivanky Kowalski a studia OOOOX. Brzy přibude ještě jeden ukázkový loft ve spolupráci s architektkou Michaelou Záhorovskou.

Luxusní zázemí s bazénem
Exkluzivní projekt vám navíc nabídne bohaté zázemí – například střešní terasu se saunou ve výšce 68 metrů nad zemí či wellness zónu s posilovnou a skleněným 18metrovým bazénem v původním betonovém krytu civilní ochrany. Naprostou novinkou, která se jinde v tuzemsku nenachází, je autovýtah pro zaparkování vašeho vozu přímo přede dveřmi bytu.

Služby 5* hotelu
Po vzoru špičkových hotelů se dále můžete těšit na recepci se službou concierge. Ta vám díky nonstop provozu zpříjemní bydlení a užívání všech ostatních služeb domu na maximum. Vyškolení pracovníci, které v rámci správy budovy zajistí PSN, dokážou samostatně řešit vše potřebné a zařídí tak cokoliv, na co si vzpomenete.

Více informací
Svůj vysněný loft vybírejte na vanguardprague.psn.cz


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
350 Kč,-

Zahájen prodej voucherů 1fee2hráči na sezonu 2024, které umožňují na vybraných hřištích ve vymezeném čase po uhrazení jednoho fee hru dvěma hráčům. S ...