SIMS upoutavkaPřední IT remarketingová a recyklační společnost v Evropě i ve světě. Naše služby nabízí přidanou hodnotu vašemu IT Lifecycle Managementu.

IT Lifecycle Management je řízený životní cyklus IT od plánování, pořízení až po vyřazení a likvidaci. Naše služby vytváří přidanou hodnotu IT vybavení v každé fázi životního cyklu. Hlavními výstupy našich služeb jsou prodloužení životního cyklu IT vybavení, maximální efektivita investic vložených do IT a možnost generovat zisky prodejem vyřazeného či přebytečného IT vybavení.

 

Sims Lifecycle Services je přední IT remarketingová a recyklační společnost v Evropě i ve světě. Naše služby nabízí přidanou hodnotu vašemu IT LifeCycle Managementu.

Co je to IT LifeCycle Management? Jde o řízený životní cyklus IT od plánování, pořízení až po vyřazení a likvidaci. Naším cílem je maximalizovat hodnotu IT vybavení v každé fázi jeho životního cyklu.

Hlavními výstupy našich služeb jsou prodloužení životního cyklu vašeho IT vybavení, maximální efektivita investic vložených do IT a možnost generovat zisky prodejem vyřazeného či přebytečného IT vybavení. Nedílnou součástí všech těchto služeb je bezpečné a garantované mazání a likvidace dat a datových nosičů. To je jistota, že vaše citlivá data neuniknou do nepovolaných rukou. Díky plné certifikaci našich procesů a souladu s mezinárodními normami a standardy vám naše služby, kromě bezpečnosti, navíc pomáhají k dosahování vašich environmentálních cílů.

Úspěch v dnešním světě čím dál více závisí na rychlém přístupu k informacím a komunikacím. Díky tomu se komunikační technologie, IT a software vyvíjejí neúprosným tempem, což nevyhnutelně nutí firmy inovovat, aby si zajistily či udržely konkurenceschopné a efektivní podnikání. Jedním z účinných nástrojů, jak maximalizovat životní cyklus vašeho IT vybavení, je tzv. Redeployment, tedy přesun v rámci firmy z pracovní pozice, kde výkonově již nestačí, na pozici, kde hardware výkonově dostačuje softwarovým nárokům. Tento proces kompletně pokrýváme našimi službami a lze ho opakovat do doby, kdy se zařízení stane zastaralým.

Pro vyřazené či přebytečné IT vybavení jsou zde služby pro výkup použité výpočetní techniky. Máme za sebou více než 25 let zkušeností v oblasti Remarketingu. Vaše IT vybavení oceníme dle aktuálních tržních cen v rámci evropského trhu a nabídneme vám za něj maximální možnou hodnotu. Na tomto základě se pak můžete rozhodnout, jakou z našich služeb dále využijete.

Velice oblíbeným benefitním nástrojem je tzv. zaměstnanecký prodej, kdy svým zaměstnancům dáte možnost odkoupit si za výhodných podmínek zařízení, ke kterému si po dobu používání vytvořili určité pouto. Případně se můžete rozhodnout pro odprodej naší společnosti a my zajistíme další remarketing či využití IT vybavení. Pro nefunkční či neprodejné kusy zajistíme ekologickou likvidaci v našich recyklačních centrech se všemi potřebnými výstupy. Tím vám pomáháme v dosahování environmentálních cílů a jsme podporou vašeho CSR (Corporate Social Responsibility). Navíc jsou veškeré naše procesy podřízeny korporátnímu etickému kodexu.

Věděli jste, že recyklace komodit z vyřazené výpočetní techniky v našich specializovaných továrnách spotřebuje méně energie než těžba a zpracování nových surovin?

Pro bližší informace o našich službách využijte následující kontakty:

Tel.: +420 548 424 924        E-MAIL: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript            www.simslifecycle.cz


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...