Prachnerova-ilSoučasná doba je charakterizována vysokou poptávkou po nákupu bytů. Zároveň však také roste tlak klientů na kvalitu stavebních prací, což vede k výraznému posunu v kultivaci prostředí rezidenční výstavby. Příkladem toho je náš poslední realizovaný projekt Rezidence Vítkovka v lokalitě Žižkova. Ten díky své kvalitě a použitým technologiím jasně ukázal, že i v centru Prahy lze dýchat čistý vzduch a žít v kontaktu s přírodou.

Toto jsou i hlavní znaky nového ambiciózního projektu, jenž vzniká v atraktivní, dynamicky se rozvíjející lokalitě Smíchov-Košíře, přesněji řečeno v jedné z posledních proluk v ulici Vrchlického. V objektu bude instalován unikátní systém rekuperace vzduchu s filtry druhé generace. Ten zajistí mimořádně čisté ovzduší. Každý byt bude mít vlastní živou lodžii s možností vlastní zahrádky.
Hlavním rysem budoucí zástavby je osobitá architektura a zajímavá dispozice jednotlivých bytů, díky které má každý klient možnost najít si bydlení plně odpovídající jeho životnímu stylu.
Dům respektuje stávající zástavbu a krajinný ráz lokality, zároveň však splňuje požadavky na současné moderní bydlení.

Výstavba proběhne v jedné etapě, během které vznikne 118 bytů a bytových ateliérů v kategorii 1kk–4kk. Projekt tvoří jeden architektonicky i materiálově zajímavý bytový dům, jenž v sobě ukrývá pestrou skladbu bytu. V prvních čtyřech podlažích převládají menší, ale dobře dispozičně řešené byty. V horních patrech se byty stávají členitějšími. V osmém, nejvyšším podlaží se nachází designově řešené mezonety s rozlehlými terasami a unikátními výhledy do přírodního parku Košíře-Motol.
Každý byt má svoji lodžii. Fasáda domu je navržena v šedém elegantním odstínu a je zajímavě členěná a zčásti zaoblená.
Významným prvkem pak jsou posuvné panely na lodžiích, umožňující rezidentům regulovat sluneční osvit. Optická integrita s fasádou tvoří celek, který nikdy není definitivní a je neustále v drobném pohybu. To dodává obyvatelům dobrý pocit, že dům je stále jiný, nový, plný života.

V rámci výstavby bude postaven jeden moderní bytový dům o výšce 8 NP špičkové stavební kvality. Parking bude zajištěn podzemními garážemi. Ve spodní části objektu vzniknou moderní komerční prostory.
Při výstavbě dbáme na kvalitu precizní povedení a užitnou hodnotu pro budoucí majitele.

(PR)

Více na www.prachnerova.cz

10 DŮVODŮ PRO PRÁCHNEROVKU
1. Centrální lokalita s velkou budoucností – Václavské náměstí 20 minut
2. Kvalitní investice – vysoká poptávka po vlastnickém i nájemním bydlení v lokalitě
3. Špičková infrastruktura a kvalitní občanská vybavenost
4. Školy, školky a zdravotnická zařízení v docházkové vzdálenosti
5. Bohaté kulturní a sportovní příležitosti
6. Důraz na bezpečí a komfort rezidentů
7. Zdravé bydlení – centrální rekuperace vzduchu
8. Výhodné financování – cena peněz nyní na historicky nejvýhodnější hladině
9. Bohatá nabídka standardního vybavení a možnost klientských úprav
10. Vysoká kvalita českého developera za rozumnou cenu


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Přihlášení Golf NewsPoradna

První dohraný míček nebyl vytažen z jamky před dohráním dalšího

Dobrý den. Dohrál jsem míček do jamky. Nežli jsem ho stačil vyndat spoluhráč také doputoval do jamky. Oba jsme byli n ...

Poradna

Garmin Approach S 60 versus Garmin Fenix 3

Dobry den. Mate zkušenosti s golfovou aplikaci (módem) u hodinek Garmin Fenix 3? Jaky je rozdil oproti specializovany ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...