00 Gaggenau il 2Dlouhá historie plná pozoruhodných momentů a revolučních objevů. Poctivý přístup k řemeslu jako své osobní vizitce. Volba pouze těch nejkvalitnějších materiálů a nic než dokonalé zpracování. Značka Gaggenau v sobě spojuje vše, co od jedné z nejvýznamnějších německých značek exkluzivních domácích spotřebičů očekáváte.

 

01 GAGGENAU Kitchen

Tradičně inovativně
Gaggenau se za více než 333 let své historie stala exkluzivní značkou na trhu domácích spotřebičů, která je synonymem nadčasové krásy, funkční estetiky a průlomových technologií pro exkluzivní gastronomii. Žádná jiná značka neměla nikdy tak významný a trvalý vliv na domácí kuchyně. Za celou svoji historii stála značka u zrodu řady revolučních produktů a objevů, které pomáhaly měnit kuchyňské spotřebiče až do dnešní podoby. Jako první uvedla na trh vestavnou pečicí troubu, sklokeramickou varnou desku nebo kombinovanou parní troubu pro domácí použití nebo první modulární systém plně integrovaného chlazení, ze kterého lze vytvořit celou chladicí zeď.

02 GAGGENAU Cooling

Monumentální chlazení
Letos na jaře byla na náš trh uvedena nová řada chlazení Vario 400: plně integrovaná řada chladniček, mrazniček, kombinovaných chladniček s mrazničkou i vinoték, které lze libovolně kombinovat a vytvořit působivou chladicí stěnu. Zároveň představila výjimečný systém otevírání dvířek, které nemají žádné rukojeti. Stačí do nich jemně zatlačit a speciální mechanismus je otevře. Nová řada chladicích spotřebičů Gaggenau Vario 400 získala jedno z nejprestižnějších ocenění za design iF Gold Award 2018.

03 GAGGENAU Detailshot 25003 GAGGENAUwine 400

Exkluzivní péče o cenné sbírky vína
V rámci nové řady chlazení byly představeny i nové vinotéky. Jsou vybaveny teleskopickými výsuvy, které umožňují zcela vytáhnout přihrádky na lahve z dubového dřeva a tmavě antracitového hliníku a zajišťují tak maximálně pohodlnou a příjemnou manipulaci s lahvemi. Bezpečné uchování vína dále zaručuje regulace vlhkosti a aktivní vzduchový filtr na bázi dřevěného uhlí, který víno chrání před kontaminací pachy. Na intuitivním dotykovém displeji lze nastavit až tři nezávislé klimatické zóny. Část sbírky vín tak můžete uchovávat v podmínkách podobných vinnému sklepu, zatímco vína, která si plánujete brzy vychutnat, lze skladovat dle aktuální potřeby. Nové vinotéky Gaggenau Vario 400 mají navíc pět přednastavených stylů osvětlení, díky kterým budou vaše cenné sbírky, které si zaslouží obdiv, dokonale vystavené.

04 GAGGENAU cooktop

Indukční desky pro nekonečné možnosti
Od října 2018 jsou k dispozici nové indukční varné desky pro ty, kteří vyžadují maximální flexibilitu a ten nejvyšší standard. Nabídku rozšíří modely v šířce 80 nebo 90 cm, bez rámečku pro dokonalou integraci do kuchyňské desky (deska nevystupuje, ale tvoří s linkou rovinu), nebo s nerezovým rámečkem – ideální pro kombinaci s dalšími varnými deskami Gaggenau řady 400, například Teppan Yaki nebo elektrickým grilem. Desku tvoří celistvá indukční zóna, na kterou je možné umístit až 6 hrnců nebo pánví různých tvarů a velikostí najednou. Na barevném dotykovém displeji zřetelně uvidíte velikost, tvar a umístění nádobí a k dispozici je celkem 17 různých úrovní výkonu (včetně funkce booster), které lze nastavit jednoduše jediným dotykem prstu. Inspirované profesionálními kuchyněmi mají tyto desky dvě nové funkce vaření navíc: profesionální a dynamickou, které umožňují změnit úroveň výkonu pouhým pohybem nádobí po ploše varné desky. Nové desky nabízejí také inovativní senzor vaření, který automaticky hlídá přesnou teplotu při vaření a zabraňuje spálení pokrmu nebo přetečení z hrnce.

05 GAGGENAU mix

Profesionální trouby pro domácí použití
V rámci nabídky trub zaujme jednoznačně model o šířce neuvěřitelných 90 cm, který je už více než 30 let ikonou a kultovním produktem značky Gaggenau. V sortimentu samozřejmě nechybí pečicí trouby klasických rozměrů, kompaktní spotřebiče nebo kombinované parní trouby napojené na vodu i odpad s plně automatickým čisticím systémem. Zaručují tak nejen maximálně pohodlné a přesné vaření s párou, včetně oblíbené metody sous-vide, ale i dokonalé čištění pouhým stisknutím tlačítka. Trouby je možné různé kombinovat, umisťovat nad sebe nebo vedle sebe, doplnit vestavným kávovarem, ohřevnými zásuvkami nebo vakuovací zásuvkou a vše dokonale sladit s celkovým designem kuchyně.

Gaggenau přináší do domácností profesionální vybavení a povyšuje tak vaření na hvězdný zážitek.

Více na: www.spotrebicegaggenau.cz

Gaggenau Hanak

Gaggenau 468x60A


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Přihlášení Golf NewsPoradna

První dohraný míček nebyl vytažen z jamky před dohráním dalšího

Dobrý den. Dohrál jsem míček do jamky. Nežli jsem ho stačil vyndat spoluhráč také doputoval do jamky. Oba jsme byli n ...

Poradna

Garmin Approach S 60 versus Garmin Fenix 3

Dobry den. Mate zkušenosti s golfovou aplikaci (módem) u hodinek Garmin Fenix 3? Jaky je rozdil oproti specializovany ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...