orea-750Zorganizujte nezapomenutelný workshop, školení a prezentaci pro klienty nebo kolegy v těch nejkrásnějších lokalitách České republiky s nejmodernějším technickým zázemím a s prvotřídním zákaznickým servisem. Nemusíte se o nic starat, nic organizovat. Stačí si pouze vybrat z pestré nabídky OREA Hotels & Resorts, kde pro vás zajistí první poslední.

Firemní i volnočasové aktivity
OREA Hotels & Resorts nabízí širokou škálu řešení pro jakýkoliv pracovní event s nevšední nabídkou cateringových služeb. Díky své rozmanité nabídce hotelů po celé České republice zde najdete možnosti pro pracovní schůzku, workshop, školení, ale i pracovní poradu, a to obzvláště v případě, když jsou vaši zaměstnanci roztroušeni po celé České republice, nebo dokonce v zahraničí.
Poloha hotelů a nepřeberné množství volnočasových aktivit jsou ideální také pro teambuildingy, a to pro menší firmy i početnější týmy. Kongresové městské hotely jsou schopny zajistit konference pro více než 800 účastníků. Hotely, které jsou umístěné v nejznámějších lokalitách, uspokojí jakékoliv potřeby. Jeden kontakt vám tak zprostředkuje zážitky ve městě, v srdci přírody anebo s ochutnávkou wellness.

Držíme krok s dobou
Flexibilita a klientská spokojenost je na prvním místě. „Reagujeme velmi rychle na změny na trhu, je pro nás důležité přizpůsobit se novým trendům, naše prostory si často pronajímají firmy pro běžné pracovní schůzky a porady, což v minulosti nebylo časté. Firmy oceňují, že jim v hotelích nic nechybí, a velmi často uvítají, že mohou využít i ubytovacích služeb a porady, workshopy a schůzky si prodlouží a spojí s některou volnočasovou aktivitou," uvádí Lucie Gajdošová, Director of Sales z OREA Hotels & Resorts a dodává, „stále častěji chtějí klienti a hosté spojit příjemné s užitečným, výsledkem je pak něco mezi teambuildingem a meetingem. Zároveň jsou aktuálně oblíbené tzv. „last minute akce", kdy klienti nejen mění požadavky na poslední chvíli, ale také nepoptávají menší i větší akce pár měsíců dopředu, ale často nás kontaktují pouze týden či několik dní před plánovanou akcí. Tomu se snažíme maximálně přizpůsobit, rychle reagovat a nalézt vyhovující řešení ke spokojenosti všech."

Rozmanitá nabídka, skvělý servis a kvalitní gastronomie s důrazem na zdravý životní styl
OREA je sice jedna značka, ale nabízí velmi diverzifikované portfolio. Najdete zde širokou nabídku služeb od tříhvězdičkových po luxusní hotely, od volnočasových resortů po kongresové areály, od menších hotelů po hotely s velkokapacitními konferenčními sály, od klidné lokality v přírodě po rušná města či lázeňské destinace.
Ve všech svých provozovnách zajišťuje společnost prvotřídní servis, její konferenční místnosti jsou vybaveny nejmodernějším technickým zázemím. Většina hotelů prošla také v nedávné době rozsáhlou rekonstrukcí. Samozřejmostí jsou kompletní cateringové služby, také gastronomický koncept prodělal velkou proměnu. Zkušený šéfkuchař Zdeněk Křížek zavedl například snídaně s life baristou a přišel s novým business meeting konceptem, založeným na rozmanité nabídce, kvalitní prezentaci, lokálních produktech a osobním přístupu. OREA tak reflektuje poptávku po zdravějším životním stylu a kvalitních surovinách.

Výběr, který vás nezklame
OREA Hotels & Resorts má v současnosti 18 hotelů, resortů a apartmánů po celé České republice v těch nejatraktivnějších lokalitách, jako je Praha, Brno, Olomouc, Krkonoše, Šumava, Vysočina a Mariánské Lázně.
OREA Congress Hotel Brno disponuje po rozsáhlé rekonstrukci největšími víceúčelovými kongresovými prostory v Brně. Kombinaci skvělé polohy v šumavských hvozdech s moderními a profesionálními službami najdete v OREA Resortu Horizont, který zajistí pohodlí jak pro firemní akce, tak pro rodinnou dovolenou. OREA Resort Santon s výhledem na Brněnskou přehradu je ideální místo pro konání netradičních firemních akcí a vyhledáván je také pro pořádání svateb a rodinných oslav.
OREA Resort Devět Skal se pyšní strategickou polohou mezi Prahou a Brnem, je skvělým výchozím bodem pro výlety po celé Českomoravské vrchovině. Jedná se o lákavé místo pro aktivní rodinnou dovolenou nebo teambuildingové aktivity. Komfortní business zázemí, skvělý gastronomický zážitek v blízkosti Pražského hradu nabídne OREA Hotel Pyramida.
Wellness služby, rodinnou dovolenou nebo firemní konferenci si můžete užít v samotném centru našich nejvyšších hor, kde najdete nové designové prostory v OREA Resortu Horal s impozantním výhledem na Krkonoše.

orea-logo-250

 
Více informací o dalších hotelech a resortech najdete na www.orea.cz

 


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
Kč,-

...