grafika-1-750Zná to téměř každý podnikatel. Meetingy, zakázky, nové kontakty, rozpočty, delegování a dohledávání informací zpětně v emailech či mobilech. Ať už jste OSVČ, majitel korporátu, či ředitel, který vede menší nebo větší tým, potýkáte se někdy se sháněním informací, telefonováním nebo ztrátou dat, která jsou pro vaše podnikání velmi důležitá. Tím pádem ztratíte kromě dat i čas, který je už sám o sobě pro vás velmi drahocenný. Možná je na čase si pořídit CRM systém. Vaši pravou ruku, která vám ušetří čas i peníze a vše si bude pamatovat za vás. A vy můžete místo trávení volného času v kanceláři, vyrazit raději na golf!

V jednom kole na golfu se hraje 18 jamek, na devíti jamkových hřištích tedy musíte hrát dvakrát. Kolik vám to zabere času? Průměrný hráč golfu odehraje 18 jamek za zhruba 4 hodiny. To už je slušný volný čas! Mnoho podnikatelů ale 4 hodiny stráví v kanceláři, protože hledají kontakty, zjišťují potřetí stejné informace, ztratili informace o deadlinu či čas.

Abyste si ulehčili práci a raději strávili 4 hodiny na golfu a čerstvém vzduchu než v kanceláři, je asi ten správný čas pořídit si CRM systém – customer relations management, který vám ulehčí práci a pomůže udržet dobré vztahy se zákazníky.

Tento systém je kombinací strategie, technologií a postupů, které firmy a podnikatelé používají k řízení a analýze zákazníků, klientů, dodavatelů. Díky tomuto pomocníkovi budete mít všechny potřebné informace na jednom místě, a především bude vše hlídat za vás.

grafika-2-250Proč je výhodné mít CRM
Pro každého podnikatele je nejdůležitější vztah se zákazníky či klienty. Pokud jim máte poskytovat veškerý servis, měli byste se o ně dobře postarat. A s tím souvisí i všechny informace, které o nich potřebujete. Díky CRM systému budete mít absolutní přehled o tom, na co se zákazník či klient dotazoval, jaké jsou jeho přání a potřeby, software za vás bude hlídat všechny deadline, zaznamenávat celou komunikaci a přidělovat úkoly.

Nemusíte si pamatovat každý detail, prostě jen kliknete a hned budete v obraze. Už si nemusíte lepit papírky na počítač, škrtat v diáři či dohledávat informace zpětně v e-mailech či SMS. Jakákoliv komunikace bude zaznamenaná do systému a mohou mít do něj přístup i ostatní kolegové. Vaše firma poroste a ušetří vám hodně času a peněz. A raději budete hledat míček na greenu než informace v e-mailech, co říkáte?

Zamyslete se nad tím, jaký servis váš klient potřebuje
Nabízíte vašim klientům či zákazníkům kvalitu? Poskytujete jim ten nejlepší servis? Jaké jsou vaše silné a slabé stránky? Na čem byste měli zapracovat? Co zrychlit? Co ulehčit? Jsou vaši zákazníci či klienti spokojeni? Nad čím přemýšlejí? Co řeší? Jak jim můžete pomoci? To je jen malý výčet otázek, na které byste si měli být schopni odpovědět. Určitě se najde něco, co byste mohli ve svém podnikání zlepšit.

Vše vám ulehčí CRM Anabix - customer relationship management, který stojí na třech nejdůležitějších pilířích. Technologie, data a komunikace. Všechny tyto pilíře mají společný cíl a tím je budování a udržení vztahů se zákazníky.

grafika-3-250Online versus vlastní server
Vzhledem k tomu, že golf je časově náročný, a někdy se prostě stane, že musíte jako manažer něco vyřídit i ve svém volném čase, vyplatí si pořídit CRM online. Když budete potřebovat rychle všechny informace o klientovi či zákazníkovi, mrknete do mobilu a hned budete mít přehled.

A že by mohl váš telefon napadnout hacker a data by vám ze systému mohla zmizet? Toho se nemusíte bát. Online systém běží na serverech, které jsou nejčastěji v datových centrech a jeho zabezpečení je na vysoké úrovni. Díky šifrování a zálohování jde často o bezpečnější způsob. Připojit se můžete samozřejmě i z tabletu a notebooku, ten se ale jen těžko vozí s sebou se všemi holemi.

Systém na vlastním serveru myjí spíše velké společnosti a korporáty, které mají vlastní IT oddělení, které se o CRM stará. Online přístup je ale dnes možný jak na cloudovém řešení, tak na vlastním serveru. Je jen na vás, jak se rozhodnete.

grafika-x-250Výběr kvalitního CRM
Výběr CRM je tak snadný, že to stihnete ještě dříve, než skončíte na 18 jamce. Důležité je vědět, co od něj opravdu očekáváte a zjistit, jaké má CRM funkce. Kvalitní CRM nabízí svým potencionálním zákazníkům zkušební dobu až 30 dní, kdy se můžete celý systém vy i vaši podřízení osahat a vyzkoušet si všechny funkce.

Pokud si zařídíte testovací účet na CRM Anabix, můžete si ihned domluvit online konzultaci zdarma. Zde se dozvíte, jak si CRM nastavit, tak, aby vyhovoval vám i celému vašemu týmu. Získáte video návody pro snadnou orientaci v systému, záznamy webinářů, jak efektivně využívat funkce CRM Anabix a e-maily s návodem, jak rozběhnout svůj testovací účet.

grafika-4-250


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
350 Kč,-

Zahájen prodej voucherů 1fee2hráči na sezonu 2024, které umožňují na vybraných hřištích ve vymezeném čase po uhrazení jednoho fee hru dvěma hráčům. S ...