banner postovka 10 2018Nový výjimečný projekt Viladomy Poštovka exkluzivně v portfoliu realitní kanceláře Lexxus Norton, sestávající se z šesti rodinných domů v rezidenční oblasti Košíř tyto zdánlivě neslučitelné vlastnosti spojuje. Nové komorní bydlení vznikne na pozemcích bývalé usedlosti Poštovka, situované na jižním svahu s výhledem na protější kopec Cibulka, s oblíbeným městským hřištěm Golf Club Praha – Motol.

Pražské Košíře, ve kterých projekt Viladomy Poštovka vznikne, spojují zázemí velkoměsta s vyloženě vesnickou atmosférou bydlení pod skálou obklopenou zeleným lesem, parkem a s výhledy do přírody. Každý je smířený, že buď zvolí klid, zpěv ptactva a nerušené vycházky nebo velkoměstský život na dosah centra metropole. Užít si obojího umožní jen skutečný poklad pražského realitního trhu. A nevýhody? Výjimečná lokalita nabízející velkorysé rodinné bydlení s pouhými šesti jednotkami rozhodně není dostupná každému.

Projekt Viladomy Poštovka je od prvopočátku koncipován jako skvělá příležitost pro rodiny toužící po klidu a soukromí. Komornost lokality ještě podtrhují zahrádky umístěné tři metry nad terénem. Díky tomu se vlastníci budou těšit nejen krásným výhledům do okolí, ale také ze slunce zalévajícího jižní stráně Motolského údolí. Samotné architektonické řešení akcentuje hodnoty neokázalého luxusu a decentního splynutí s okolím. Rodinné domy navazují na nezastavitelné území, kde se nachází pás zeleně protkaný cestičkami pro pěší i cyklisty.

Blízké okolí je ideální pro pohodové sportovní vyžití. Blízké tenisové kurty, fitness, minigolf, squash, fotbalové hřiště, přírodní koupaliště, a především s oblíbeným motolským Golf Club Praha. Motolské hřiště láká golfisty zajímavým a relativně technicky náročným devítijamkovým hřištěm, driving rangem a klubovnou s vyhlášenou restaurací. Dovedete si představit příjemnější způsob práce na svém handicapu než vyjít z domu a do pěti minut dorazit na jedno z nejlépe hodnocených městských hřišť?

Na blízké Plzeňské třídě najdete množství menších obchůdků, restaurací a kaváren. Pro větší rodinné nákupy postačí deset minut jízdy do obchodního centra Nový Smíchov, kde je k dispozici více než 100 značkových prodejen, potraviny i multikino. Samotný Smíchov pak nabízí nepřeberné množství restaurací, obchodů, klubů i divadel.

Ve stejné ulici, kde budou postaveny Viladomy Poštovka se nachází mateřské centrum Kamarád Chameleon. Nachází se zde rodinné dětské hřiště a každé dítě si zde jistě vybere zajímavý kroužek. V pěší vzdálenosti se nachází také základní škola ZŠ Weberova. Zajímavou alternativou jsou pak uznávané mezinárodní školy v dojezdové vzdálenosti na Praze 5 a 6.

V centru města jste z Košíř tramvají za 12 minut, zastávka je od domů vzdálena pouze 350 m. Vozem se velmi rychle dostanete do tunelu Mrázovka a dál po městském okruhu. I na letiště Václava Havla se odtud dostanete do 20 minut jízdy.

Zdroj: PR


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Přihlášení Golf NewsPoradna

První dohraný míček nebyl vytažen z jamky před dohráním dalšího

Dobrý den. Dohrál jsem míček do jamky. Nežli jsem ho stačil vyndat spoluhráč také doputoval do jamky. Oba jsme byli n ...

Poradna

Garmin Approach S 60 versus Garmin Fenix 3

Dobry den. Mate zkušenosti s golfovou aplikaci (módem) u hodinek Garmin Fenix 3? Jaky je rozdil oproti specializovany ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...