Dubai Creek golf 750Přemýšlíte o nákupu nemovitostí a očekáváte od něho i budoucí výnosy? Na první pohled logické spojení a obecné očekávání, že každá realita má generovat příjmy, nemusí být v praxi až tak samozřejmé. Do hry totiž vstupuje řada faktorů.

„Samozřejmostí jsou lokalita, stav nemovitosti, způsob jejího budoucího využití. Velmi podstatné jsou ale ekonomické ukazatele, hospodářské cykly," připomíná Iveta Pauková, jednatelka společnosti www.realcareinvest.com. Spolu se svými kolegy se zaměřuje na prodej rekreačních nemovitostí s výnosem z nájmu.

Mezi atraktivními lokalitami posledních měsíců, a to i s ohledem na stále složitou pandemickou situaci, zůstávají Spojené arabské emiráty. „Konkrétně Dubaj, která zažívá dynamický rozvoj, řadu kvalitních developerských projektů, a především dobrou možnost pronájmu, tedy zhodnocení nemovitosti v dalších letech," podotýká Iveta Pauková. Navíc je Dubaj dobře dostupná leteckou dopravou a díky své poloze nabízí prodloužení léta i v době, kdy v Česku panuje chlad a pochmurná zima.

Pokud ovšem investor uvažuje o nákupu zahraniční nemovitosti, a to nejen v Dubaji, měl by si dobře vybrat vhodného partnera. „Rozhovor s novými klienty vždy začínáme rozborem jejich potřeb, očekávání a možností. Pak se dostaneme ke všem detailům, včetně právních, finančních a někdy i kulturních aspektů. Podstatou našeho fungování je poskytnutí kompletního servisu, včetně jeho konzultační části," vysvětluje majitelka a jednatelka RealCare Invest.
Svým klientům navíc nabízí pouze reality, které má dobře prověřené po jejich majetkové i realizační stránce. „Bez důkladné místní znalosti je prakticky vyloučené, aby si někdo vybral dobrou nemovitost a ochránil tak svou investici," dodává Iveta Pauková. I proto ve své práci využívá postupy a znalosti z korporátních nemovitostí, jejich akvizic a následného pronájmu.

Kromě horké a vždy prosluněné Dubaje RealCare Invest doporučuje další dobré investiční příležitosti. „Máme v nabídce Slovensko, ale například i Maďarsko nebo Gruzii. Ta sice zní jako pro nás vzdálená a zvláštní destinace, je třeba si ale uvědomit, že se blíží její vstup do EU, navíc jsou zde zajímavé projekty, dobrá infrastruktura. Z hlediska budoucích výnosů tedy velmi dobrá volba," líčí další možnosti realitního investování jednatelka RealCare Invest.
Diverzitu nemovitostí odráží jednotlivé divize její společnosti. Její kvalitu ověřily už desítky klientů. Potvrdilo ji zcela čerstvé ocenění z Británie. RealCare Invest se stal nejlepší společností pro tento typ investic v rámci European Enterprise Awards 2021 v kategorii Best Holiday Apartment Investments Firm.

Více informací na www.realcareinvest.com

RealCareInvest i 750


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...