Pravidla

Phase-il1Jestliže hledáte něco vyjímečného do svého obývacího pokoje, přijďte se podívat na sedačky značky Phase. Z kategorie LUXURY si můžete vybrat sedačku z kvalitní italské a hrubé kůži, můžete si do výbavy sedačky připlatit bar v područce a dokonce si ji nechat vyrobit s nožičkami pozlacenými 24-karátovým zlatem.

Kůže pochází z těch nejlepších farem
Na trhu je mnoho prodejců, kteří prodávají kožené sedací soupravy. Avšak jen velmi málo lidí umí určit, zda je kůže kvalitní nebo ne. V dnešní době je velký tlak na snižování cen výrobků a proto hodně výrobců sáhne po kůži, která je nekvalitní. Na první pohled však vypadá stejně. Zákazník koupí drahou koženou sedačku, jejíž kůže pochází z těch nejméně kvalitních chovů dobytka.
Phase sedačky zařadily do nabídky tzv. Semianilínovou kůži. Kůže má hrubost 1,1 – 1,5 mm a řadí se do kategorie Luxury. Je kvalitně zpracovaná, má ochrannou vrstvu, která chrání proti poškrábání a zabarvení od oblečení. Je to velmi silná kůže, avšak velmi jemná na dotyk a dostatečně pružná.
Dalším a jedodušším způsobem jak zajistit správnou kvalitu kůže, je její záruka, kterou poskytuje prodejce. PHASE sedačky na tuto kůži poskytují ZÁRUKU 5 let jako důkaz kvality celého výrobku, Phase poskytuje 5 let záruky i na ostatní části sedačky, jako je kostra, mechanizmy, sezení.

Phase-barBar zabudovaný v područce sedačky
Jeden z modelů od Phase s názvem Modena dostal tento rok jedno vylepšení pro skutečně náročné zákazníky. Do područky této sedačky dizajnér zapracoval BAR s podsvícením, do kterého se vejde přibližně 9 láhví.


 

 

Phase-nohaNohy pozlacené 24-karátovým zlatem
Další vyjímečností Phase jsou nohy na sedačce, které je možné objednat kompletně pozlacené 24-karátovým zlatem. Tuto vychytávku si k sedačce objednají jen ti nejnáročnější klienti. Celá sada zlatých noch stojí přibližně 28. 000,-Kč.

Phase-polstarCo dále získáte koupí sedačky Phase z kategorie Luxury?
Je nutné ještě připomenout, že luxusní potahové materiály, ale i zlaté nohy, se dají použít na kterýkoliv model z nabídky Phase. K sedačce klient dále dostane zlatou plaketu a také černo zlatý polštář s ručně vyšitým logem a nápisem LUXURY edition. To slouží k tomu, aby bylo ihned vidět, jakou kategorii sedačky Phase vlastní.

Extra zvýhodnění pro čtenáře časopisu GOLF
Pokud pošlete SMS ve tvaru „Golf_cerven_Váš email" na číslo +420 602 410 782, zašleme Vám na Váš email kupón, se kterým dostanete na celou objednávku LUXURY slevu 25%.

Seznam prodejen Phase najdete na webu www.sedackyPhase.cz

 


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Přihlášení Golf NewsPoradna

První dohraný míček nebyl vytažen z jamky před dohráním dalšího

Dobrý den. Dohrál jsem míček do jamky. Nežli jsem ho stačil vyndat spoluhráč také doputoval do jamky. Oba jsme byli n ...

Poradna

Garmin Approach S 60 versus Garmin Fenix 3

Dobry den. Mate zkušenosti s golfovou aplikaci (módem) u hodinek Garmin Fenix 3? Jaky je rozdil oproti specializovany ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...