bp-250Tuto otázku slýcháme poslední dobou častěji. Mysleli jsme si, že je to jasné, ale tato otázka nás donutila zamyslet se trochu hlouběji. Osobní stylista není pouze člověk, který pomáhá druhým vybrat nový šatník. Je to člověk, který pomáhá lidem najít jejich osobitý styl, který podtrhne jejich přednosti, vyzdvihne jejich osobu a dodá sebevědomí.

Zejména v případě sebevědomí vidíme při spolupráci s našimi klienty největší změnu. Zpočátku se všichni bojí experimentovat a kombinovat. V průběhu spolupráce se nám ale začínají pomalu otevírat a dovolují nám promítnout jejich vnitřní obraz do stylu oblékání. Po ukončení spolupráce odchází klienti s tím, že všichni mohou na první pohled vidět jejich silnou a jedinečnou osobu.

To není pro mě, to je pro mladé.
Velký omyl. Každý má právo na jedinečný styl v oblékání. Nezáleží na tom, kolik je vám let, jaký máte typ postavy nebo zda jste muž, či žena. Perfektní šatník a skvělé padnoucí oblečení je naprosto pro každého.

Nemohu si dovolit investovat do drahé oblečení.
I zde vás vyvedeme z omylu. Změna image opravdu není o oblečení od drahých návrhářů a luxusních značek. Kombinovat se dají i levnější kousky. Rozpočet určuje vždy klient.

Bojíte se, že to skončí jednorázovým nákupem?
Nebojte. Jako stylista v pravém slova smyslu vytvoříme kompletní dlouhodobou strategii, která bude reflektovat vaši postavu, prostředí a životní styl. Pak už budete sami vědět, co se k vám hodí a po čem při nákupech oblečení sáhnout.

A určitě nečekejte, že vám vyhodíme celý šatník.
Ponecháme kousky z vašeho aktuálního šatníku a naučíme vás je vhodně kombinovat. Šatník pak pouze doplníme o chybějící kousky.

Troufáme si říct, že u nás si vyberou všichni. Pro spolupráci máme připravené různé typy balíčků, které se liší cenou a svým obsahem.
Děláme práci s vášní a záleží nám na spokojenosti všech našich klientů. Těšíme se, že se při spolupráci potkáme třeba právě s vámi.

https://www.instagram.com/bellapassionecr/?hl=cs

logo-bell-black


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...