fancy ilu-750Diamanty jsou věčné. Platí to nejen pro název v pořadí sedmého filmu s Jamesem Bondem, ale pro zmíněné „lesklé kamínky" samotné. Ostatně, tyhle kamínky jsou nejen symbolem krásy, elegance, ale také bohatství. Mnohdy se kvůli nim i válčilo a umírali lidé. Zkrátka, už jen vyslovení slůvka diamant vyvolává snad u každého mrazení v zádech. Proč taky ne, když si za jeden takový kamínek můžete pořídit třeba i luxusní bydlení.

Diamanty lehce učarují každému. Ale když se do jejich poznávání ponoříte ještě hlouběji, může se stát, že jste beznadějně lapeni. Přesně to ostatně platilo i pro Vlaďku Lubojackou, majitelku společnosti Fancy Diamonds, pro niž se staly diamanty každodenní realitou. Rozhodně ale ani trochu všední.

fancy lubojacka-250„Diamanty vám učarují svými jedinečnými vlastnostmi. Jsou v přírodě naprostou vzácností vytvořenou před miliony let, jsou nenahraditelné. Učarují vám tím, že se z nich dají vytvořit jedinečné šperky, ale stejně tak jsou skvělou a jistou investicí. Učarují vám i svými barvami. Nejsou jen klasické čiré, bílé, ale v celé škále barev a odstínů. Ty barevné jsou také dražší. A také chytřejší," prozradila Vlaďka Lubojacká.
V čem spočívá chytrost diamantů. „V tom, že mají schopnost udržet hodnotu peněz," vysvětluje majitelka společnosti Fancy Diamonds.

Více o společnosti najdete na: https://www.fancydiamonds.cz/

Diamanty se pro Vlaďku Lubojackou staly zaměstnáním, oborem, prací i koníčkem, které jí učarovaly. Stejně jako golf. „Když jsem poprvé perfektně odpálila golfový míček, byl to stejný pocit úžasné energie, jako když v ruce držíte nějaký úžasný diamant. To mají golf a diamanty společné," přiznala Vlaďka Lubojacká.

fancy-logo-250Kontakty:
Vladimíra Lubojacká
office – Opletalova 55, Praha 1
(jen po předchozí domluvě)
Telefon: +420 731 419 144
e-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
Facebook: https://www.facebook.com/FancyDiamondsCZ/
Instagram: https://www.instagram.com/fancydiamondscz/


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...