akuna clanek onyx obr1 750Jeden z nejzdravějších sportů. I tímto přízviskem se pyšní golf. Nachodíte při něm několik kilometrů na čerstvém vzduchu a odpalování zlepšuje celkovou koordinaci pohybů. Abyste ale mohli tyto benefity využít naplno, musíte své svaly a klouby udržovat ve formě. Víme o přípravku, který vám s tím pomůže.

Zdravotní přínosy jsou jednou z největších předností golfu. Samozřejmě spolu se spoustou zábavy a radosti ze soutěžení. U golfu se pohybujete na čerstvém vzduchu a v krásném prostředí plném zeleně. Už to samo o sobě snižuje stres. Zároveň průběžně doplňujete vitamín D ze slunečních paprsků. A samotná chůze pomáhá proti kardiovaskulárním chorobám, a ještě při ní spalujete kalorie. Na rozdíl od spousty dalších sportů navíc zbytečně nezatěžuje klouby a zranit se můžete snad jen cestou z restaurace po úspěšné hře.

Jak předcházet bolesti Abyste si všechny zmíněné přínosy mohli užít, musí vás pohyb venku bavit. A k tomu je potřeba, aby vás nic nebolelo. Se zablokovanými zády nebo artrózou kyčlí se golf přece jen hraje docela těžko. Na podobné věci ale nestačí myslet až ve chvíli, kdy se bolest objeví. To už bývá pozdě. Ideální je bolesti svalů a kloubů předcházet. Kromě pravidelného pohybu vám s tím pomůžou i různé minerály a další doplňky stravy. Například vápník, hořčík nebo kolagen.

akuna Onyx Plus Flexi 250 2Všechny živiny najednou
Komu by se ale chtělo brát si denně celou hrst tabletek a přemýšlet, jestli na něco nezapomněl? Ideální je proto najít přípravek, který nabízí prakticky všechny potřebné živiny. A přesně takový je ONYX PLUS Flexi od společnosti Akuna. Najdete v něm například hořčík, který pomáhá ke správnému fungování svalů a zároveň snižuje únavu. Nebo vápník, který je nezbytný pro silné kosti. Navíc také přispívá k normálnímu fungování svalů. Se správným vstřebáváním těchto látek pomáhá vitamín D, který v ONYX PLUS Flexi také najdete. Tento vitamín, který získáváme i ze slunce, navíc podporuje imunitu. Ke zdravým kloubům, vazům a šlachám pak přispívá hydrolyzovaný rybí kolagen. Zároveň pomáhá udržet pružnou pokožku. A kloubům prospívá také hyaluronan sodný, který funguje jako lubrikant v kloubním pouzdře.


akuna clanek onyx obr2 250Tělo vše snadno vstřebá
Prospěšných látek přitom najdete v ONYX PLUS Flexi víc. A všechny jsou dobře stravitelné. Tento přípravek je totiž ve formě nápoje. Nemusíte se tedy bát nepříjemného užívání a zároveň máte jistotu, že vaše tělo dokáže živiny efektivně využít. Vše je navíc balené v elegantní a ekologické skleněné láhvi, takže nezatěžujete životní prostředí dalším zbytečným plastem.

Využijte celý systém
Kromě ONYX PLUS Flexi můžete sáhnout i po dalších doplňcích stravy od Akuny. Péči o svaly a klouby tak doplníte například řadou vitamínů, prostředky na posílení imunity nebo kvalitní kosmetikou. Uděláte tak něco nejen pro sebe, ale pro celou svou rodinu. Od dětí až pro prarodiče. Záleží tak jen na vás, jestli si vystačíte jen s jedním přípravkem, který zpříjemní (nejen) hraní golfu, nebo sáhnete rovnou po celém systému zdravotní prevence. V každém případě vám ale vaše tělo poděkuje.

akuna QR Onyx clanek 650

akuna-logo-250


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
100 Kč,-

Nejnovější edice nejdéle a nepřetržitě vycházejícího průvodce po českých golfových hřištích je opět k dispozici. ...