LaunchNebo tomu jde Wilson s rodinou holí Launch Pad alespoň vstříc. Jedná se totiž o řadu holí maximálně usnadňujících hru. Je tak jasné, že staví na toleranci a délce. Vedle dřev eliminujících šlajs se jedná o drajvr, hybrid a železa, vedle toho však objevíte i tzv. fybrid, nahrazující železo č. 3, trojku hybrid nebo také fervejové dřevo č. 7.

Železům ve firmě rozumí, ostatně mají na kontě 62 majorů. V případě řady Launch Pad hraje důležitou roli spodní část, konstruovaná tak, abyste předcházeli tlustým ranám. Širší progresivně řešený spodek usnadňuje začínajícím a mírně pokročilým golfistům odehrání míčku pod dostatečným úhlem, aniž byste před zásahem trefili zem. Bounce a řešení přední hrany pomáhají čistému kontaktu. Dutá konstrukce snižuje hmotnost, což vychází vstříc hráčům s nižší švihovou rychlostí. K dostání jsou na oceli i grafitu od pětky po SW.
Fybrid představuje skvělou překlenovací volbu mezi dlouhými železy a hybridy, případně dřevem. Nabízí délku a ideální úhel odpalu. Zaváží na spodku podporuje zavření líce v impaktu. Hůl má loft 19,5°, pro dámy o stupeň víc. V podobném duchu jsou konstruovány i odlehčené a draw podporující hybridy. V nabídce najdete dva, H4 a H5.

Dřeva a drajvr mají těžiště vpředu a blíž patce, což spolu s mírným offsetem pomáhá eliminovat šlajs. Drajvr svou hmotností pouhých 272 gramů patří k nejlehčím, jaké kdy výrobce zhotovil. To se promítá do švihu, který vyžaduje výrazně nižší úsilí pro vyprodukování potřebné rychlosti hlavy. Ta se následně promítá v dosažené vzdálenosti, které pomáhá i líc proměnlivé tloušťky. Na prodejních pultech objevíte model s lofty 10,5° a 13° pro praváky i leváky, a to v pánské i dámské verzi.
Fervejová dřeva figurují v nabídce dvě, 3/15° a 5/18°, u dam si ke každé variantě stupeň přidejte. I v tomto případě vsadili na nízkou hmotnost, ocelovou líc a zmírnění šlajsu.

Stránky výrobce: www.wilson.com

Foto: výrobce


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
350 Kč,-

Zahájen prodej voucherů 1fee2hráči na sezonu 2024, které umožňují na vybraných hřištích ve vymezeném čase po uhrazení jednoho fee hru dvěma hráčům. S ...