PING SenzorNa chladnější část roku zbrojí i PING ve svých kolekcích pro dámy i pány. V obou případech jde o nejdražší kolekci v historii značky. Kombinují v sobě špičkové tkaniny s nejnovějšími barevnými trendy a motivy potisku. Jak už víme z minulosti, oděvy se opírají o tzv. technologii Sensor, zaručující pohodlí ve třech směrech – teplo, sucho, chlad.

Dámská kolekce sází na eleganci, nadčasovost, klasický potisk ve stylu kašmírových vzorů, který představuje silný vizuální prvek napříč doplňky i hlavními svršky. Vedle kvalitních materiálů je důraz kladem i na dokonalé zpracování, aby byla zaručena naprostá volnost pohybu. Z jednotlivých výrobků upozorníme na oboustrannou prýmkovanou vestu Colette, která vás udrží v teple i suchu, bundu Marlena s izolační vrstvou v přední části a fleecovými rukávy, triko Evangeline s dlouhým rukávem, vše dotáhne k dokonalosti nákrčník.

Ústřední roli pánské kolekce zaujímá bunda Norse S3, ideální do chladného počasí, odolávající vodě i větru, pohodlná a stylová. Pod názvem Felix se ukrývá svršek s polovičním zipem, ideální jako prostřední vrstva. Maskáčový vzor ocení milovníci válečných scének, pocit tepla a sucha pak bez rozdílu všichni hráči. Sbírku doplňuje lehká a skladná voděodolná bunda SensorDry 2.5, případně další dva modely bund vhodné do deště.

Stránky výrobce: www.pingcollection.co.uk

Foto: výrobce


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
Kč,-

...