GarminMajitelé vybraných chytrých hodinek Garmin mají nyní poprvé možnost v Česku využít výhod systému bezkontaktních plateb Garmin Pay™. Podporu služby Garmin Pay™ představila v České republice jako první MONETA Money Bank. Pro její zákazníky jsou platby Garmin Pay™ k dispozici ve spojení s platebními kartami Visa a Mastercard.

Uživatelé chytrých hodinek Garmin řady Vívoactive 3, Forerunner 645, Fenix 5 Plus a D2 Delta s podporou technologie Garmin Pay™ mohou do svých zařízení nahrát platební kartu Visa nebo Mastercard vydanou MONETA Money Bank a využívat hodinky k rychlému, jednoduchému a bezpečnému placení u všech obchodníků s bezkontaktním terminálem.

Platby hodinkami jsou bezpečnější
Hodinky při platbě používají otisk platební karty, který je v hodinkách uchován v tzv. peněžence. Na rozdíl od klasické platební karty hodinky během transakce nepředávají citlivé informace o čísle účtu, kartě nebo platnosti, ale nahrazují je jedinečným digitálním identifikátorem (tokenem). Platby hodinkami jsou proto v porovnání s klasickými platebními kartami bezpečnější.

Hodinky jsou nejblíže k platebnímu terminálu
„Americká značka Garmin dnes patří k vedoucím světovým výrobcům sportovní elektroniky, včetně sportovně zaměřených chytrých GPS hodinek. Díky dlouhé výdrži a vysoké odolnosti jsou hodinky Garmin vhodné do extrémních podmínek, ve kterých je nošení platebních karet nebo chytrých telefonů riskantní. Sportovci a aktivní uživatelé tak mají díky Garmin hodinkám možnost nosit svoji peněženku neustále s sebou. Spojení plateb s hodinkami je logické, zápěstí ruky je k platebním terminálům ze všech peněženek nejblíže," uvedl marketingový ředitel Garmin Czech s.r.o. Ivo Steiner.

Hodinky Garmin jsou kompatibilní s chytrými telefony s operačními systémy Android a iOS. Ve spojení s nimi nabízí chytré funkce, jako je zobrazování příchozích a ztracených volání, sms zpráv, emailů a dalších notifikací z mobilního telefonu. Mezi hlavní přednosti hodinek patří možnost podrobného měření a vyhodnocení většiny sportovních disciplín, včetně běhu, jízdy na kole, plavání, lyžování, golfu a dalších. Sportovní funkce hodinek a platby Garmin Pay™, jsou plně funkční i bez přítomnosti mobilního telefonu nebo platební karty.

V souvislosti se spuštěním bezkontaktních plateb Garmin Pay™ v České republice jsme ve spolupráci s MONETA Money Bank a společností Mastercard připravili pro zákazníky MONETA Money Bank akci na výhodnější nákup hodinek Garmin vívoactive3. Hodinky Garmin vívoactive3 platby Garmin Pay™ podporují a patří k nejoblíbenějším modelům současných chytrých hodinek značky Garmin.

Akce je k dispozici na stránkách https://www.garmin.cz/garmin-pay/9De, 200 nejrychlejších zájemců o platby Garmin Pay™ má možnost získat hodinky za akční cenu 4.990 Kč s DPH (doporučená maloobchodní cena 7.490 Kč s DPH). Pro získání akční ceny je potřeba v nákupním košíku zadat jako slevový kód prvních 6 cifer vaší MONETA Money Bank platební karty. MONETA Money Bank je první a zatím jediná banka na území České republiky, která podporu bezkontaktních plateb Garmin Pay nabízí.

Zdroj: Garmin


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...