cpxVětší měkkost a „lepkavost" gumové složky, nový vlastní design zvyšující pohodlí a pomáhající dosáhnout lepšího výkonu. To je v kostce nový grip Golf Pride CPX. Jedná se o nejměkčí grip, jaký tento výrobce uvedl na trh. Právě kombinace extrémní měkkosti s novou technologií přináší výbornou odezvu při odehrání míčku. „Spojení rukou s myslí je v golfu kritické," zdůrazňuje prezident značky Jamie Ledford. „Jsme proto tímto modelem nadšeni, protože nový design a ultraměkká gumová komponenta toto spojení posouvají na novou úroveň. Každý, kdo CPX vyzkouší, okamžitě pocítí rozdíl."

Jedná se o první grip kompletně vyvinutý v novém inovativním centru v Pinehurst. Jak už jsme zmínili, k výrobě použili velmi měkkou a reagující gumovou složku, která se vytvaruje podle rukou hráče, což je pohodlné, ale především to snižuje nežádoucí napětí v rukou.
Měkký a lepkavý materiál charakterizuje pětačtyřicetistupňový kosočtvercový vzorek, inspirovaný gripy, jaké známe z BMX kol. Pro co největší styčnou plochu gripu s rukou v příslušných částech vzorek vyvýšili. Součástí gripu je také tzv. kontrolní jádro v konci gripu, které pomáhá zlepšit kontrolu. Příjemný úchop zvyšuje sebevědomí hráče, což se obecně pozitivně promítá ve výkonu.

Stránky výrobce: www.golfpride.com/cpx

Foto: výrobce


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
Kč,-

...