Gaggenau-Hanak

Tour Edge CBX FWChcete dobře investovat do své golfové výbavy? Tour Edge představuje své nové fervejové dřevo Exotics CBX, od něhož si slibuje „extrémní" délku. Alespoň to dokládají testy, podle kterých došlo v průměru k prodloužení o nějakých 14 metrů! A to už je přírůstek, jenž stojí za úvahu. Kromě toho jde o dřevo s nejnižší mírou spinu.

Hůl „túrového kalibru" se opírá o ty nejlepší materiály a technologická vylepšení. Umístění těžiště umožnilo změnit vzletový úhel a rychlost i redukovat rotaci. „Dřevo CBX změní hru. Nárůst délky, deklarovaný pomocí nezávislého testu, je fenomenální," rozplývá se prezident a zakladatel společnosti David Glod. „Je to zabiják spinu. Všechno ladí, design, složení materiálů, těžiště. Už se těším, až se hůl rozšíří mezi hráče," netají se výrobce nedočkavostí.

První dřevo uvedli inženýři z Tour Edge na svět před třinácti lety (2004) a záhy začali stanovovat nová měřítka pro technologii, která se týkala délky a razance. Hnací silou kovových dřev CBX jsou konstrukční metody i použití špičkových materiálů. Líc z Beta titanu je přivařena k ocelovému tělu, což ve výsledku nabízí potřebný úhel odpalu i nízkou míru rotace.
Karbonový spodek přesouvá hmotnost dopředu, delší pata i špička a kratší tvar hlavy od zadní po přední část poskytují vyvážení, které napomáhá optimálnímu výkonu. Posun těžiště výš způsobil snížení rotace, což plně vyhovuje požadavkům nejlepších hráčů, kteří tak mohou dosahovat potřebné délky z odpaliště i rafu.

Zpracování spodku rovněž doznalo změn, na bázi tzv. SlipStream technologie („proužky" na spodní části hole známe například z modelu Exotics CB PRO) zkonstruovali tzv. rychlostní rampu. Ta minimalizuje kontakt se zemí a udržuje rychlost hole během zásahu míče.

Na výběr máte ze čtyř loftů, 13,5°; 15°; 16,5° a 18°. Prvotřídní šafty zahrnují Project X HZRDUS a Mitsubishi Rayon Kuro Kage Silver Dual Core, k tomu máte na výběr další varianty jako Aldila Rogue řady Silver a Black, Exotics Fujikura Pro, Mitsubishi Rayon Diamana a Mitsubishi Rayon Tensei CK Blue. Cena za kus činí 350 dolarů.

Stránky výrobce: www.touredge.com

Foto: výrobce


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Přihlášení Golf NewsPoradna

První dohraný míček nebyl vytažen z jamky před dohráním dalšího

Dobrý den. Dohrál jsem míček do jamky. Nežli jsem ho stačil vyndat spoluhráč také doputoval do jamky. Oba jsme byli n ...

Poradna

Garmin Approach S 60 versus Garmin Fenix 3

Dobry den. Mate zkušenosti s golfovou aplikaci (módem) u hodinek Garmin Fenix 3? Jaky je rozdil oproti specializovany ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...