TS1 TitVelmi lehká hůl, se kterou potřebné délky dosáhnou i hráči s nižší švihovou rychlostí. Tak zní stručná charakteristika drajvru Titleist TS1. Model doplňují už dříve uvedené TS2, TS3 a TS4 a slibuje vyšší úhel odpalu i dostatečnou délku ran. Drajvr je vybaven technologií Speed Project, zásadní roli hraje nízká hmotnost (275 g/ v závislosti na šaftu) a rozložení hmoty, s čímž mimo jiné souvisí stabilita a tolerance. Ultralehkou konfiguraci podporují velmi lehký šaft a grip.

„TS1 je navržena pro golfisty, jejichž švihová rychlost s drajvrem je nižší než 135 km/h a v průměru se z týčka dostanou maximálně k dvěma stům metrům," uvádí Stephanie Luttrell. „Zasazením našich TS technologií do této extrémně odlehčené konfigurace a přidáním mírné podpory draw jsme nemalé části golfistů nabídli velký benefit. Jakmile totiž zvýšíte rychlost hole, otevírá se možnost pro vyšší rychlost míče. Co TS1 odlišuje od ostatních odlehčených holí, je skutečnost, že jsme neobětovali toleranci a možnosti nastavení," dodává žena šéfující sekci kovových dřev.

Drajvr je k dispozici ve třech loftech (9,5°/P, 10,5°/P, L a 12,5°/P), standardně lze volit mezi dvěma extrémně lehkými šafty, Fujikura Air Speeder 40/35R3 (vysoký úhel odpalu/střední až vysoká úroveň spinu, flexe S, R, R2/senior, R3/ženy), Mitsubishi Fubuki MV 45/39L (střední úhel odpalu, střední úroveň spinu, flexe S, R, A a L). K prodeji je drajvr od konce července v ceně 550 euro.

Stránky výrobce: www.titleist.co.uk

Foto: výrobce


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
Kč,-

...