sm mid... pak může být výsledkem nový Mid-Stripe stand bag od Sun Mountain, ke kterému si můžete přidat i stylové příruční zavazadlo Boston, zhotovené ve stejném duchu. Klasický vzhled vinylového bagu. „Přinášíme kolekci, ze které přímo sálá svěžest, a přitom tu je zjevný i odkaz do minulosti, do roku 1981, kdy byla naše společnost založena. Novinka jde ruku v ruce se současnými trendy zdůrazňovat neformální styl a sportovní vzhled," charakterizuje produkt šéf designu Seth Enes.

Bag vybavili dostatečným množstvím úložných prostor, celkem napočítáme sedm kapes, včetně kapsy po celé délce, do které schováte oblečení, dvě velurem vystlané kapsy slouží k uchování cenných drobností, neschází kapsa na nápoj. Opatřili jej i chromovanou destičkou, na kterou vám na vyžádání přidají vaše iniciály. K dokonalosti vše dotahují doplňky ve stejném provedení – týčka, ručník nebo pouzdro na vodící hůlky.

Stránky výrobce: www.sunmountain.com

Foto: výrobce


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
350 Kč,-

Zahájen prodej voucherů 1fee2hráči na sezonu 2024, které umožňují na vybraných hřištích ve vymezeném čase po uhrazení jednoho fee hru dvěma hráčům. S ...