ssg5

Shot Scope tlačí na pilu a představuje další ze svých novinek, a sice modernizované GPS hodinky G5. Upravený vzhled, několik barevných verzí nebo vyměnitelný řemínek, to jsou ty méně zásadní proměny, nicméně jde o zajímavou volbu z hlediska přizpůsobení dle výběru hráče. Každopádně golfisté v tomto produktu poprvé dostávají možnost „postavit si" své vlastní hodinky – takové, co padnou jejich hře i stylu. Dokonce tak můžete mít i dvoubarevný pásek a každý den jej měnit.

„Vycházíme z úspěchů předchozího modelu G3, pětková verze je přirozenou progresí. Chápeme, že ne každý má potřebu ve velkém sledovat svá data, proto jsme se zaměřili i na vzhled," komentuje novinku výkonný ředitel společnosti David Hunter. „Výběr a všestrannost těchto hodinek se stává jejich přirozeností, to vše dostanete zároveň s technologií, která vám pomůže co nejlépe zvládnout vaše kolo."

G5 vybavili novou digitální skórekartou, která golfistům umožňuje sledovat skóre v průběhu kola. Samozřejmostí jsou aktuální informace o vzdálenosti k předku, středu i zadní části greenu, k jednotlivým překážkám, doglegům, lay-upům. Dále vám data poslouží k tomu, abyste každou jednotlivou hůl dokázali využít co nejefektivněji. K dispozici máte na 36 tisíc hřišť. Po ukončení kola je z G5 stávají běžné hodinky. K zakoupení jsou v černé a šedé verzi s možností výběru mnoha barevných verzí pásku. Cena odpovídá ekvivalentu 150 liber.

Stránky výrobce: www.shotscope.com

Foto: výrobce


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
350 Kč,-

Zahájen prodej voucherů 1fee2hráči na sezonu 2024, které umožňují na vybraných hřištích ve vymezeném čase po uhrazení jednoho fee hru dvěma hráčům. S ...