Puma DeltaPuma je vážně dravá šelma. A platí to i pro ferveje a greeny. Dokládá to další počin uznávaného výrobce, a sice obuv IGNITE PROADAPT Δ (Delta), jež vznikla ve spolupráci s oblíbeným golfistou Rickie Fowlerem. Delta vyniká stabilitou, trakcí, pohodlím, dobře padne a body určitě neztratíte ani za styl.

Základ, který botě propůjčil i jméno, představuje nová pěna ADAPT. S ní je spojeno pohodlí, ale také vrací energii, takže se budete dobře cítit v průběhu celého kola. Podrážku osadili spajky Tornado, které zaručují výbornou trakci i torzní stabilitu a jsou odolné proti opotřebení. Snadno je i vyměníte. Odolná podešev z termoplastu nabízí rovnováhu, pružné drážky v příslušných sekcí dovolují kopírovat přirozený pohyb. Svršek z kvalitní kůže potěší golfové estéty. Obuv je pochopitelně voděodolná.

Vedle pěny umocňuje komfort jednodílný jazyk, příjemně doléhající k chodidlu, a dále tvarovaný límec, který nabízí komfort srovnatelný s běžeckou obuví. Zapomenout nesmíme ani na velmi měkkou vložku z polyuretanu, která zpříjemňuje chůzi po celou dobu hry.
Delta je k dostání v černé i bílé barevné variantě, pár pořídíte za ekvivalent 180 euro. V průběhu roku bude navíc k dostání i několik limitovaných edicí.

Stránky výrobce: www.pumagolf.com

Foto: výrobce


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...