AW23

Tři jedinečné a nadčasové potisky a nové barvy pro podzimní a zimní sezonu – tak lze ve stručnosti charakterizovat dámskou výbavu značky PING do chladnějších dní. Samozřejmostí je vrstvení v závislosti na počasí a všestranné využití oblečení. Hravý vzor mozaiky čerpá inspiraci v tradiční španělské keramice, dominují tóny švestkové barvy a levandule. Druhý ze vzorů zastupují květiny v kombinaci s modrou a konečně kolekce Heritage v monochromatické barevné paletě.

Z konkrétních kousků zatupujících vnější vrstvu lze doporučit svršky Niki a Lola (oboustranná vesta), které jsou prodyšné a zároveň vás udrží v teple. V nabídce nescházejí ani pletené produkty z merina, ideální do chladných větrných dní – třeba svetr Breanna se zipem po celé délce, případně alternativu s polovičním zipem (Hartley).
Pod vestu se hodí třeba Wendy, oděv se stojáčkem, takže nehrozí nachlazení krku. Spodní vrstva, případně hned na základní vrstvu si můžete obléct triko Zenya s dlouhým rukávem a polovičním zipem, které dobře odvádí vlhkost. Do už skutečně chladnějšího počasí si navlečte třeba Paulinu, čepici z fleecu, neboť hlavou uniká značné množství tepla. K dostání je ve čtyřech barvách.

Stránky výrobce: www.pingeurope.com

Foto: výrobce


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
350 Kč,-

Zahájen prodej voucherů 1fee2hráči na sezonu 2024, které umožňují na vybraných hřištích ve vymezeném čase po uhrazení jednoho fee hru dvěma hráčům. S ...